maceta lui nat

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2948

Guest
MISIUNEA PENTRU MANCETA LUI NAT:

-sa porti setul de mexican
-sa ai magar in inventar
-sa ai bijuterii in inventar
-sa porti maceta ascutita
-sa nu ai arma pentru fort
-sa fie vineri
-sa fie intre orele 23:00 si 23:30

si misiunea ar fi cam asa
1.Sa iti dea seriful o misiunea sa te duci in orasul fantomelor deoarece se zvoneste ca Nats face ravagii cu maceta sa si fura bijuteriile oamenilor speriindule animalele
2.Apoi sa primesti o misiune in care iti cere vanatoare de banditi iar textul final sa fie :"Ahhh...Nu l-ai gasit.Ce pacat.Mi-a venit o idee imbracate specific lui ia-ti niste bijuterii si un magar cu tine poate il vor ademeni.
3.Vai uite e Nats omoaral si ia-i arma in caz ca va supravietui sa nu mai aiba cu ce ucide lumea.
4.Text final:"Ce bine ca l-ai omorat.Am scapt si de pacostea asta.Uite dupa ce l-ai impuscat in inima i-a cazut maceta am luat-o pentru tine.


=)) Asta-i misiunea. V-am mintit eu pe prima pagina.;)=))

Sincer acum, chiar nu inteleg la ce naiba mai postati daca nu stiti. Daca ati vazut va am indus eu omul in eroare pe prima pagina, nu il mai induceti si voi in eroare.

Singurele modalitati DESCOPERITE pana acum pentru a obtine arma sunt luptele de fort si muncile gen Cautare de comori, Jefuitor de morminte etc. cu >200-300 pct de munca si CONT PREMIUM DE NOROC.
 

DeletedUser

Guest
Nu exista nicio misiune pentru maceta lui nat, la munci sau la forturi. Topic inchis
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus