Speed Maeștrii meșteșugari - Discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

adsum

Gunman
Da, cu condiția că
9. Este interzis ajutorul reciproc, ceea ce înseamnă că nu puteți cumpăra absolut nimic de la ceilalți jucători.
 

xMarmo

Greenhorn
Bai nici macar copy-paste dupa .net nu stiti sa faceti sa mor. Sfert de sfert de event.

Bafta @Emeer stiu ca e specialitatea ta.
 
Ar trebui anulata piață dacă ajutorul reciproc este interzis deoarece sa nu existe discuți cum ca y vrea el sa fie în frunte și sa facă de munca adminilor cu banuri adică sa puie știind cs este interzis
 

adsum

Gunman
Produsele sunt destinate doar adminilor iar piața e singura metodă prin care se poate face schimbul.
Cine cumpără produse de la un alt jucător e eliminat din eveniment.
 

Emeer

Gunman
Da, cu condiția că
9. Este interzis ajutorul reciproc, ceea ce înseamnă că nu puteți cumpăra absolut nimic de la ceilalți jucători.
Aici cred ca obai are dreptate
Produsele sunt destinate doar adminilor iar piața e singura metodă prin care se poate face schimbul.
Cine cumpără produse de la un alt jucător e eliminat din eveniment.
Asta n-o inteleg...facem schimb de produse cu adminii ?
 

adsum

Gunman
Dacă ai citi integral anunțul, ai înțelege: adminii vă pot ajuta cu craftarea produselor necesare de la alte meserii, în vederea creșterii nivelului propriu de craft și implicit deblocarea de noi rețete sau a creșterii punctelor de diversitate.
Spre exemplu:
jucătorul A, de meserie pielar, are nevoie de 50 rășină de la șarlatan - acesta ia legătura cu contul suport, îi oferă produsele necesare craftului (50 ulcior+50 fierăstrău), urmând a primi în schimb 50 rășină.
 

Emeer

Gunman
Dacă ai citi integral anunțul, ai înțelege: adminii vă pot ajuta cu craftarea produselor necesare de la alte meserii, în vederea creșterii nivelului propriu de craft și implicit deblocarea de noi rețete sau a creșterii punctelor de diversitate.
Spre exemplu:
jucătorul A, de meserie pielar, are nevoie de 50 rășină de la șarlatan - acesta ia legătura cu contul suport, îi oferă produsele necesare craftului (50 ulcior+50 fierăstrău), urmând a primi în schimb 50 rășină.
Nu trebuie sa reactionezi asa prietenas...am citit integral, stai linistit, doar ca nu intelegeam la ce faci referire credeam ca-i cu totul altceva. Bafta celor ce vor participa, asta este aranjat deja din organizarea lui. :)
 

adsum

Gunman
Nu trebuie sa reactionezi asa prietenas...am citit integral, stai linistit, doar ca nu intelegeam la ce faci referire credeam ca-i cu totul altceva. Bafta celor ce vor participa, asta este aranjat deja din organizarea lui. :)
Ai întrebat așa că ți-am răspuns, deși exemplul din anunț a fost clar, n-am zis nimic nou. Cât despre elucubrațiile cu care ne-ai obișnuit, te invit, ca de fiecare dată, să vii cu dovezi care să-ți susțină acuzațiile.
 

Hybris

Greenhorn
Locul 3 : Pălăria ajutorului de bucătar + 250 pepite
Locul 4: Sandale florale Hawaii + 500 oup
iar sunt inversate :P
sandalele sunt mai valoroase decat palaria chiar daca au mai putin %sanse
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus