Magazin (cerere & oferta)

Juger

Greenhorn
Buna

In loc de sectiunea "Cumpara la magazin" eu as inlocui sectiunea cu altele doua, "Cerere" si "Oferta"

- Cerere - aici jucatorii vor putea pune ce isi doresc sa cumpere : De ex: GRANIT : - ei vor pune numarul de bucati si suma care sunt dispusi sa o dea, bineinteles suma se retrage din cont pe toata perioada in care cerere este postata si nu se poate anula pana la termen, in ideea ca cineva se apuca sa farmeze pentru granit si tu iti retragi cererea rapid.
-Oferta- aici ramane la fel ca inainte sectiunea "Cumpara"

Eu zic ca ar fi mult mai practic si interactiv sa fie sectiunea de "Cerere" deoarece mai ales pentru cei care practica meserii, le-ar fi mai usor sa-si achizitioneze materialele necesare. Am venit in ideea ca foarte multi jucatori (bine acuma....cati au mai ramas) scriu pe chat "Cumpar x".
-Se poate face la sectiunea Cerere sa fie o lista ON TOP sa zic asa, unde pentru 1 pepita sa-ti fie postata cererea sus, ca o reclama, sa fie a ta in prin-plan. Zic asa sa aiba cei de la INNO si ceva de castigat din ideea asta si sa nu fie ni costisitor pt jucatori.
 

n i x

Greenhorn
M-am gândit și eu acum ceva timp la asa ceva pentru piața ... o idee foarte bună și utila
 
Sus