"Mai multa energie"

  • Autor subiect The Worminator
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Salut,

Am primit un bonusul "Mai multa energie" de la o misiune , dupa o zi primesc mesajul Contul premium 'Mai multă energie' expiră în 3 zile...în data de 27.04.2010 la ora 02:00 , si acum me-a expirat , dar logic , nu ar fi trebuit sa expire maine?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut,

Am primit un bonusul "Mai muta energie" de la o misiune , dupa o zi primesc mesajul Contul premium 'Mai multă energie' expiră în 3 zile...în data de 27.04.2010 la ora 02:00 , si acum me-a expirat , dar logic , nu ar fi trebuit sa expire maine?

tu ai primit contul premium pe 26, cel de la misiune tine doar 3 zile .. 26+3=29:) ..
 

DeletedUser

Guest
Daca ai primit mesajul la o zi dupa ce ai primit premiumul si in mesaj scria ca mai dureaza 3 zile premiumul, care-i buba ? Ti-a expirat pe 29 la ora 2 noaptea
 

DeletedUser

Guest
Buba e ca eu l-am primit in 26 , iar mesajul l-am primit in 27...
 

DeletedUser

Guest
Am patiti si eu asta odata,dar nici nu mai stiu cum s-a rezolvat.Sau nu s-a rezolvat....???:confused:>>
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Data si ora de expirare nu este cea la care ai primit mesajul de atentionare, ci cea din mesaj. Daca deschizi acel anunt primit care te avertizeaza ca in 3 zile iti expira premium-ul ai sa vezi ca e vorba de cu totul alta ora. Asta se intampla pentru ca se ia in considerare data si ora la care ai incheiat misiunea care-ti da CP sau dupa caz cea la care l-ai activat (in cazul cumpararii). Mesajul de atentionare nu are o ora fixa ci e trimis aleator in ziua respectiva, ca sa fie clar ma repet : Data si ora reala de expirare se afla in mesaj.
 
Sus