Maimuta de la circ

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser2948

Guest
L-am facut la Saloon sa se poata discuta liber.

Careva ceva idei ce trebe sa-i aratam la maimuta aia de la circ sa terminam misiunea? :-?
 

DeletedUser

Guest
Ce am gasit eu pana acuma:
1.Cei de pe beta au incercat cu toate produsele care se gasesc la munci (+cu mar glazurat) si nu au reusit
2.Nebhotep nu vrea sa imi zica
3.Se speculeaza ca ar fi o cerinta secreta (de exemplu sa porti setul de circar)
 

DeletedUser2948

Guest
Ce am gasit eu pana acuma:
1.Cei de pe beta au incercat cu toate produsele care se gasesc la munci (+cu mar glazurat) si nu au reusit
2.Nebhotep nu vrea sa imi zica
3.Se speculeaza ca ar fi o cerinta secreta (de exemplu sa porti setul de circar)

Nebhotep nu are habar, deci lasa-l sa spameze in voie :))

Pe .net pe undeva zicea cineva de pestele ala de misiune. Daca ti minte si maimutoiul ala ce ti-a dat pestele tot cu "Ooook" vorbea.
 

DeletedUser

Guest
Nebhotep nu are habar, deci lasa-l sa spameze in voie :))

Pe .net pe undeva zicea cineva de pestele ala de misiune. Daca ti minte si maimutoiul ala ce ti-a dat pestele tot cu "Ooook" vorbea.
N-am habar, da' tot stiu mai mult decat tine :ras:
Poate n-ai observat, da' maimuta nu accepta orice obiect... + ca de ce ar vrea o maimuta un peste? :huh:
 

DeletedUser

Guest
Nebhotep nu are habar, deci lasa-l sa spameze in voie :))

Pe .net pe undeva zicea cineva de pestele ala de misiune. Daca ti minte si maimutoiul ala ce ti-a dat pestele tot cu "Ooook" vorbea.

Oare a incercat cineva cu pestele ala si cu porumbul echipat ?:huh:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2948

Guest
N-am habar, da' tot stiu mai mult decat tine :ras:
Poate n-ai observat, da' maimuta nu accepta orice obiect... + ca de ce ar vrea o maimuta un peste? :huh:

Se vede ca sti mai multe =)) Nici tu n-ai terminat misiunea, dar zici ca sti mai multe.

Vrea un peste sa-l manance. ;)
 

DeletedUser

Guest
Am o presimtire ca oricare ar fi acel obiect, el difera de la un player la altul. Daca lar afla cineva , ar zice la toata lumea care e produsul respectiv si sa dus tot "secretul" pe cand daca se schimba, fiecare player tre sa gaseasca "produsul lui norocos"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Despre ce misiune vorbiti ? Un link catre tw-db sau ceva ?
 

DeletedUser5629

Guest
Se vede ca sti mai multe =)) Nici tu n-ai terminat misiunea, dar zici ca sti mai multe.

Vrea un peste sa-l manance. ;)

Nu prea terminat misiunea pe ro1, unde intru de 3 ori pe săptămână :))
Pe Amchitka am terminat-o :d
 

DeletedUser19531

Guest
Am crezut ca acel ook ofera un indiciu, dar se pare ca nu.:sad:
Ook! (Ook!) = Also! (Too!)

Se pare ca toata treaba asta are legatura cu Terry Pratchett .

220px-Librarian_%28Discworld%29.jpg

The Librarian
 
Ultima editare de un moderator:
Sus