Speed Maralinga - event dueluri

Fiind vorba de un event local, premiile de participare NU vor fi cu siguranta iteme (gen cum a fost malachitul) ci mai degraba utilizabile dar totusi sunt de parere ca participarea la un asemenea eveniment nu este neaparat pentru premiul de participare ci pentru experienta cumulata in cadrul acestor dueluri si a palmaresului.


eu sincer pentru premiu intru , doar sunt roman :njub::njub:
 

rares us

Trapper
Noi am cerut lume speed cu setul el gringo... am primit asta in schimb... mai faceti vanzare de mai fara setul fanilor... sper ca va place ce faceti
 
Noi am cerut lume speed cu setul el gringo... am primit asta in schimb... mai faceti vanzare de mai fara setul fanilor... sper ca va place ce faceti

Cat de hater poti fi. Nu am vazut mai hater ca tine. Tu esti numbar one.

In ceea ce priveste tortul de 13 ani a aniversarii The West mi se pare ceva extraordinar. Mai astepam si alte surprize.

Vrem setul UNIONIST in SHOP!
 

catalina44

Greenhorn
Acest concurs de dueluri este o idee interesantă din punctul meu de vedere.Cei mai mulți cred că, vor intra pentru premiul pus la bătaie.Sincer eu aș intra în această competiție mai degrabă pentru experiență.Mult succes vă urez.
 
daca clasamentul si restul sunt doar pe lumea respectiva nu cred ca ar afecta prea tare si poate s ar mai popula cv da cum o mica parte dintre ei nu stiu juca spun ca acest mod este naspa sau gresit gandit
 

-Sunlight-

Greenhorn
Foarte buna ideea si lumea maralinga, felicitari celor din staff ul west.ro pentru decizie. La mai multe.. va salut cu respect
20210509_233625.png
 

adsum

Gunman
⁠Diseara, ora 21:00 -> Raid pe Martha Jane Canary-Burke
:D
 
salut prietenii mei mr piscot patrat01 jason app narka da-mi dezignorare te rog.

Eu sincer m am simtit bine pe lumea de duel, dar am adoptat o tactica diferita la modul am facut produse pt consumabile de duel ca sa imi ajut orasul, ca dovada suntem pe locul 1 Les Miserables la putere!

in alta ordine de idei vreau sa va transmit sarbatori frumoase!
 

adsum

Gunman
Înțeleg că aveți anumite nemulțumiri legate de evenimentul curent. V-aș ruga să vi le exprimați public, pe forum, pentru a ști și noi ce îmbunătățiri putem aduce în viitor. Pe lângă premii, pe care le-ați găsit neatractive, la ce considerați că mai trebuie lucrat ? Cum vi s-a părut ideea de a duela caracterele de admin?
De asemenea, ce tipuri de evenimente ați dori să vedeți în viitor?
 
Sus