Margele de lemn (Idee de afaceri)

  • Autor subiect DeletedUser13646
  • Data de început

DeletedUser13646

Guest
De unde fac rost de ele? sau unde pot sa vad seria de misiuni? multumesc.
 

Arielkia

Greenhorn
M-ai scutit pe mine de postat, aveam aceeasi intrebare, am muncit la toate chestiile de pe rau, si nimic. Stie cineva?
 
Ultima editare:

JTX97

Trapper
Echipezi lemn si muncesti la indreapta malurile raului sau pescar sau pluta de lemn pana primesti lemn ud dupa care echipezi lemn ud si muncesti la topeste gloante.(margelele cad mai greu)
 

DeletedUser13646

Guest
Tesatura alba? nu imi cade nici cum la comert..
 

DeletedUser15379

Guest
cum fac rost de coroana de flori albe pt misiunea "idee de afaceri ? ..... multumesc
 

DeletedUser10117

Guest

DeletedUser

Guest
La aceasta misiune sunt si eu si pana acum am consumat vreo 600 energie la indreapta maluri fara sa reusesc ceva. chiar trebuie sa fac reskill pentru a termina aceasta misiune. de mentionat ca am lemn ud insa daca ma duc la topeste gloante si il echipez imi iau lesin in doua,trei comenzi. deci, ce as putea face in aceasta situatie ?
 

DeletedUser26793

Guest
La aceasta misiune sunt si eu si pana acum am consumat vreo 600 energie la indreapta maluri fara sa reusesc ceva. chiar trebuie sa fac reskill pentru a termina aceasta misiune. de mentionat ca am lemn ud insa daca ma duc la topeste gloante si il echipez imi iau lesin in doua,trei comenzi. deci, ce as putea face in aceasta situatie ?
 

DeletedUser26793

Guest
Dute pe munca topeste gloante si da pe haine de lucru. Echipeazale dar pastreaza lemnu ud. Asa poate ai sanse sa nu mai iti iei lesin
 
Sus