Marshall`s Forum Office

DeletedUser

Guest
Pentru ca de ceva timp nu mai pot da avertsmente pe forum, m-am pus sa raportez posturile ce incalca regulamentul ( deci copii tot nu scapati de mine :D ).Problema este ca din cauza faptului ca ma loghez de pe 2 compuri (acasa si servici) de multe ori teme deja citite apar ca si cum sunt necitite.
Asta nu ma deranja inainte si stiu ca nu e de facut nimic pt a se remedia problema.

Dar cum ziceam,eu fac foarte multe raportari,si ma tem sa nu raportez un post de 2 ori.Am o intrebare catre domnul West Marshal (daca tot suntem in "birolul" lui ),nu se poate bloca cumva din panoul de control al moderatorului ca odata un post raportat sa nu mai fie disponibila acea optiune pt acel post?


LE: pt ceilalti,nu va mirati ca pun intrebare despre forum.Daca nu m-am intalnit pana acum cu problema aceasta e normal sa nu ma fi interesat o rezolvare pt ea.Si am pus intrebarea aici pe forum gandindu-ma ca poate si altii au sau vor avea aceasta problema.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7994

Guest
Pentru ca de ceva timp nu mai pot da avertsmente pe forum, m-am pus sa raportez posturile ce incalca regulamentul ( deci copii tot nu scapati de mine :D ).Problema este ca din cauza faptului ca ma loghez de pe 2 compuri (acasa si servici) de multe ori teme deja citite apar ca si cum sunt necitite.
Asta nu ma deranja inainte si stiu ca nu e de facut nimic pt a se remedia problema.

Dar cum ziceam,eu fac foarte multe raportari,si ma tem sa nu raportez un post de 2 ori.Am o intrebare catre domnul West Marshal (daca tot suntem in "birolul" lui ),nu se poate bloca cumva din panoul de control al moderatorului ca odata un post raportat sa nu mai fie disponibila acea optiune pt acel post?


LE: pt ceilalti,nu va mirati ca pun intrebare despre forum.Daca nu m-am intalnit pana acum cu problema aceasta e normal sa nu ma fi interesat o rezolvare pt ea.Si am pus intrebarea aici pe forum gandindu-ma ca poate si altii au sau vor avea aceasta problema.
m-am gandit ca m-ai usor ar fi sa te reintorci ca tot aia este;)
 

DeletedUser

Guest
Chiar daca raaportezi un post de mai multe ori, raportarea se face in acelasi loc si va fi luata in considerare o singura data.
 

DeletedUser

Guest
Da,asta stiu,nu ma doare pe mine de spatiul internului.Dar ma doare de timpul meu care il pierd raportand de 2 ori acelasi post.Sau cine stie,poate a treia oara.
In fine..
Mersi oricum de raspuns.
 

DeletedUser2948

Guest
nu te plange...ca te plangi degeaba

eu am raportat multe posturi la care semnatura depasea limitele...

si am ajuns la concluzia ca nu rezolv nimic...asa ca am dat mesaj privat la un moderator si a fost rezolvata treaba...
 

DeletedUser1708

Guest
si eu am raportat odata un post tot din cauza semnaturii....nu s-a rezolvat nimic si am dat si mesaj la moderator si iar nimic:) de atunci nu am mai raportat niciun post...nu se merita
 

DeletedUser7994

Guest
pe mine ma enerveaza ca tre sa astepti 60de sec pt un raport si asa ca raportez mai rar
 

DeletedUser2948

Guest
1. Discutia se va purta pe marginea problemelor si intrebarilor legate de forum.

Dupa cum stiti...cea mai mare problema pe forum este acum: Modificarea tag-urilor...

Toti copiii, cei mai frustrati, de obicei, modifica tag-urile. Nicio problema, dar pun acolo injuraturi...Si acum si functia "Cauta" are de suferit, pt. ca ei incearca sa fie mai "jm3k3ry"...

Asa ca va rog luati masuri...daca a fost propus sa se inchida tag-urile...DE CE NU A POSTAT NICIUN ADMIN?, iar cand a fost propus sa apara cine a modificat tag-ul a fost inchis topicul fara motiv?
 

DeletedUser

Guest
Dupa cum stiti...cea mai mare problema pe forum este acum: Modificarea tag-urilor...

Toti copiii, cei mai frustrati, de obicei, modifica tag-urile. Nicio problema, dar pun acolo injuraturi...Si acum si functia "Cauta" are de suferit, pt. ca ei incearca sa fie mai "jm3k3ry"...

Asa ca va rog luati masuri...daca a fost propus sa se inchida tag-urile...DE CE NU A POSTAT NICIUN ADMIN?, iar cand a fost propus sa apara cine a modificat tag-ul a fost inchis topicul fara motiv?

si eu am vazut aceasta chestie si as dori sa se ia masuri
 

DeletedUser2948

Guest
propun banarea celor care au deschis topicuri prin care isi anunta retragerea...

nu au cont pe joc...sa nu mai aiba nici acces la the-west sa ne streseze
 

DeletedUser

Guest
propun banarea celor care au deschis topicuri prin care isi anunta retragerea...

nu au cont pe joc...sa nu mai aiba nici acces la the-west sa ne streseze

Toti v-or sa-si faca retragerea mai dramatica...de parca ar fi fost mari legende. :rolleyes:

Si cate odata nu isi sterg contul de pe joc si continua sa joace.
 

DeletedUser

Guest
Mai modereaza cineva??

http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=8853

Uitati-va la tag-uri.

Despre cei ce au pus tag-urile astea, nu are sens sa zic nimic. Sunt idioti.. Totusi, si tag-urile se pot modera... Dave, daca memoria nu ma inseala, tu esti singurul ce poti sterge tag-uri in masa, ai de gand sa te ocupi de tag-urile astea la fel cum te-ai ocupat si de imbunatatirea (modificarea) regulamentului forumului?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1708

Guest
nu e de mirare....si acest topic are tag-uri interesante:P
 

DeletedUser

Guest
chiar de ce nu se iau masuri odata ca ma enerveaza astia cu tag-urile lor
 

DeletedUser2948

Guest
mda...sau posturile reportate...nici alea nu prea is bagate in seama
 
Sus