DeletedUser2097

Guest
eu pe uk am warrior bady lvl 77. pe ro am warrior mental lvl 33 si pe us joc de 4 zile si am sura magic lvl 36. apucati-va de us e mult mai dezvoltat decat uk si us. in ro am gasit multi hackeri si lag ca in uk. spor la joc

in 4 zile ai lvl 36?:eek:stai 25/24 la pc?mai lasa-l sa doarma putin
 

DeletedUser

Guest
nu el a facut-o, a fost tras. Se lupta in grup cei mici stau si primesc experienta.

daca stii sa joci cresti foarte repede. pe us pana la lvl 20 am crescut int-ro ora. daca faci misiunile care ti le dau ei de omorat animale primesti 99% exp. dupa mergi in map 2 la savage si pana la 30 zbori. de la 30 e mai greu
 

DeletedUser

Guest
ce arme sau armuri ati gasit? :D
ieri am gasit 2 securi uriase ,+0 si +1 care dau vreo 100 damage,dar nu am ce face cu ele,ca sunt pt warrior:)
am mai gasit o carte "maestru combo" la piatra metin pt mine dar nu pot sa o folosesc ,ca nu is lv 30 :(
unde se gasesc carti pentru lama fermeca maestru si toate astea la sura? :-?
 

DeletedUser

Guest
daca stii sa joci cresti foarte repede. pe us pana la lvl 20 am crescut int-ro ora. daca faci misiunile care ti le dau ei de omorat animale primesti 99% exp. dupa mergi in map 2 la savage si pana la 30 zbori. de la 30 e mai greu

Pass ma,auzi la el lvl 20 intr`o ora,nu faci nici lvl 8 intr`o ora,apoi lvl 20.
 

DeletedUser2097

Guest
eu am ajuns pe la lvl 11 in catava ore,iar el la lvl 8 intr-o ora?:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu fac lvl 5 in ~50 minute.
Dar dupa aceea e mai greu,mi`am luat cal azi...;X.
Am de facut niste questui,unde ma bat cu niste mostrii de iti vine sa plangi langa ei,stau cate 2 minute sa omor unul de lvl 47 :|.
Consum mana si Pv de innebunesc :).
 

DeletedUser

Guest
metin2.ro sau metin-2.uk?

pe uk nu mai joc am cont de lvl 52 warrior mental strong body M5 Stump M6 (iteme: DPA+8,TSS+5 pietre+3,si multe altele) iar fratele meu e 70 dar nu joaca asa mult acu :P
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si eu joc is ninja si am inteles repede jocu seamna cu alte jocuri(tantra de exemplu daca il stiti)
am numai level 10 ca nu pre a timp sa ma joc
 

DeletedUser

Guest
lv 22 :D
The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 

DeletedUser

Guest
LVL 28

metin.png
 

DeletedUser

Guest
am si eu level 17....dar imi mai trebuie 100.000 experienta pana la level 18 si nu mai am niciun task....si imi e lene sa vanez intr-una
 
Sus