DeletedUser

Guest
sincer

sincer...jocul e frumos...imi place...dar ITI STRICA VIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:
asa i sa intramplat si unu prieten...si-a vandut contul ca sa obtina banii inapoi deoarece a dat bani pe arme
el ma sfatuit sa nu te apuci(serios...ca daca nu esti dependent,poti juca si pana la lvl 99)
oricum...am avut si eu un cont...sura...31...4k hp(stiu,nu e mult)si cel mai important....FMS+7!!!!!!!:)
m-am plictisit de el la 31(cresteam greu)si ma "ofticam"ca ma omorau orcii(nu cei de la poarta...aia mai din fata)oricum...mam abatut de la subiect...
dupa cum vedeti stiu si eu ceva de jocul acesta"Metin 2"...oricum...respectati mesajul de mai sus:d
P.S.:1.contul era pe draco..care il stia pe LuckyHaotick si care l-a intalnit dupa lvl 30 m-ar fi crezut...
2.fara mesaje ca:...nu prea pot explica dar nu comentati decat despre fms cum l-am obtinut daca e
 

DeletedUser

Guest
M-am jucat si eu si chiar m-a prins putin ,
Acum nu ma mai joc ,
Faza tare in joc e ca iti faci prieteni noi .
Salut ! :)
 

DeletedUser23171

Guest
E un joc foarte frumos mai ales dupa noile updaturi .Daca vrea cineva sa se apuce sa imi lase mesaj privat cu un id de contact

E un joc unde de la nivel mare munca de echipa e absolut necesara , e bine sa joci de placere nu din obsesie
 

DeletedUser

Guest
Dau FMS+9 gratis celor care-mi dau parola de la joc (Nu-mi trebuie numele)
 

DeletedUser18806

Guest
dar sunt si servere private pe care iti poti face cont.....poti sa faci lvl mai usor decat pe RO...eu am jucat aproape 4 ani si stiu totul despe Metin
 

DeletedUser8304

Guest
sal menilor eu sunt over9000 de pe wom2 pwp <33333333 #sweg, #mafyabalkani
 

DeletedUser8160

Guest
Vand fms +9 pgm 40 pietre +4 pvm mob,fatala fast,e full bonus 10 diavol 20 esoterici...pm me fast dau si la combinatii ieftin rpd rpd =))
 

DeletedUser26379

Guest
serios metin???? mare-i gradina ta...pe forum de west se discuta de metin..romania :)
 
Sus