DeletedUser

Guest
Daca nu aveti pe cineva care sa va invete,nu va apucati,e foarte aiurea sa spargi arme dupa ce investesti yang serios,sa mergi sa iti iei cal si sa nu stii unde se gasesc arcasii salbatici :),sa te fraiereasca aia de pe acolo ca daca iti da o carte nu stiu ce pana mea face si multe alte altele.
 

DeletedUser2320

Guest
Eu il joc dar rar.Motiv:Prea multi noobi so apucat de el!!E suprapopulat jocu!
 

DeletedUser2097

Guest
am ajuns si eu cu 3 personaje pana la lvl:11,16;6 :D.am incercat diferite clasa,sau cum se numesc ele,ca nu mai stiu.ideea jocului cred ca am prins-o,insa trebuie sa stai mult in fata pc-ului,si asta e nasol:(,insa l-am abandonat
 

DeletedUser

Guest
Joc si eu nivel 23 misiunile cam grele, clasa de caracter:razboinic,am patit si eu sa mi se sparca ,acum am o arma +5 greu am reusit sa o fac
 

DeletedUser

Guest
trebuie downladat jocul?

da. te loghezi pe /www.metin2.ro"]http://www.metin2.ro
, downloadezi(la mine a durat 10 minute), instalezi si inti in joc.

P.S.:eu sunt ninja de lv3 in curand 4
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3898

Guest
heeey
Joc si eu metin 2
Sunt : RazZ , Saman de lvl 16:D Ideea e ca am prins ideea jocului
e destul de smecher . Da il recomand doar celor care nu au ce face acasa
 

DeletedUser

Guest
E aiurea jocul,daca nu ai bulan,te poti da cu capul de pereti,mergi sa iti faca fierarul arma/iteme,si vezi ca scrie "nu a functionat,am esuat."...
Cat despre misiuni,trebuie sa intrebi pe cineva inainte,eu am pierdut o medalie de cal,care la vanzare costa 100k yang,pentru ca nu stiam unde se gasesc un anumit tip de razboinic,si am zis ca mi`a ajuns,nu mai joc metin :)).
 

DeletedUser

Guest
si eu joc metin2 cu toate caracterele pe toate servarele nik catalinus13,14,15,16,17,18,19,20
 

DeletedUser

Guest
E aiurea jocul,daca nu ai bulan,te poti da cu capul de pereti,mergi sa iti faca fierarul arma/iteme,si vezi ca scrie "nu a functionat,am esuat."...
Cat despre misiuni,trebuie sa intrebi pe cineva inainte,eu am pierdut o medalie de cal,care la vanzare costa 100k yang,pentru ca nu stiam unde se gasesc un anumit tip de razboinic,si am zis ca mi`a ajuns,nu mai joc metin :)).

pana acuma am avut numai noroc la fierar :D
daca are cineva sabie de lv 15 pt sura , +7,+8 sa ma anunte si pe mine sau armura :)
 

DeletedUser

Guest
eu mi-am vandut tot inventarul ca sa evoluez guisame la nivelul 8...aveam si obiectelle necesare...cand am incercat sa evoluez a esuat :(

PS: eram lvl 22 luptator
 

DeletedUser

Guest
eu mi-am vandut tot inventarul ca sa evoluez guisame la nivelul 8...aveam si obiectelle necesare...cand am incercat sa evoluez a esuat :(

PS: eram lvl 22 luptator

pfff nasol rau
stiu pe cineva,defapt sunt f multi care se duc la fierar ,au arma buna de 100-200 dmg si apoi si'o distrug :(
 
Sus