MIGRARE DE PE NEWYORK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Ccp are clone la greu, a dat intr-o singura zi 6 reskill-uri. Daca vede ca te duci pe el si nu pleci din loc chiar daca schimba itemele, da reskill. Nici nu e nevoie sa initiezi duelul, doar sa te duci langa el :lol:

Nu prea are farmec duelul cu formula asta invechita. O spune cineva care a fost exclusiv pe duel :) Cu 1525 tintire si bonus de aspect se intampla sa nimeresc 3 din 8 lovituri vs cineva cu 100 ferire :))
Am luat si eu calaria behan cu 1200 pepite, nu a meritat. Trebuia sa coste maxim 800.
 
era odata..... ca-n povesti. S-a cam pierdut acel farmec al TW-ului de altadata de cand cu aceste seturi peste seturi.
Unele mai OP ca altele
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Mie imi plac seturile, doar ca nu sunt prea balansate. Sa adaugi seturi slabe (ce face inno de cateva luni incoace) nu reprezinta o solutie. Un echilibru ar trebui adus si la clasele de caracter.
 

zoltes

Trapper
Astept Migrarea piata slaba produse 0 nu pot avansa in diversitate, fort 0 iteme nu gasesti suntem doar 5 activi din care 3 toxici ,
Piata slaba la tine pentru ca ii ai pe toti jucatorii in ignore list lmao

Nush ce probleme ai tu, cu piata si forturile stam bine :)
 

Emeer

Gunman
Ehe ce de dorinte de migrare pe aici. Dragi jucatori, treaba-i simpla atat din partea inno cat si din partea jucatorilor....cum ? Pai ideea de lume noua este creata pentru a face bani, dar si pentru ca anumiti playerii sa ai ba ocazia sa se afirme prin xp si altele.
Emy zicea de Toby ca a stricat lumea, sincer nu numai el ci aceia care hotarasc pe buna dreptate ca lumea-i moarta si baga intr-o alianta majoritatea oraselor, o strica....ii lumea moarta ? ok renunta la cont, la oras sau la forturi, ca aceia care mai raman sa joace pe lumea respectiva sa se poata bucura de lupte. Cand lumea si piata sunt moarte, iti ramane doar sa faci lvl maxim, sa ai toate misiunile gata, sa faci inventarul full, sa strangi produse cat mai multe si sa faci realizari.
Piata moare ori pentru ca nimeni nu mai vinde, ori pentru ca preturile sunt exagerate.
Ion zicea de acele raid-uri, o bazaconie, nu ar ajuta la sporirea activitatii pe o lume.
Pentru ca o lume sa ramana activa si dupa 1 an este dorinta a 60-100 playeri de activitate. Astfel ca se pot forma 2 sau 4 aliante din acesti jucatori. O impartire cat mai egala a lor ar ajuta. Pot exista pe langa acestia si playeri care sa activeze doar in cadrul evenimentelor sau de fun...
 
In primul rand am vrut sa fac niste lupte frumoase pe NEW YORK, sa fie un ECHILIBRU, insa..... orasul tau THE OLD GUARD au stricat totul la luptele de fort. Ba mai mult ati facut alianta. Alianta cu un oras :D :D :D
In ceea ce priveste piata, asta e problema fiecaruia cu ce pret pune itemul respectiv la piata. MARFA MEA, PRETUL MEU. Sincer, decat sa le dau pe 2 lei, mai bine le dau la mustacios. Sa fac o aroganta :D si 600k o bucata din setul Cortez eu zic ca e acceptabil avand in vedere ca unii au 100kk in banca.
Cine vorbea de somn cand tu mereu stai LESINAT si te lesini la 3 zile de FRICA. Ataci cand sunt in haine de munca.

Sa NU uitam faptul ca tu, emer la 4 dimineata in noaptea de Craciun ai stat pe TW si m-ai duelat de 2 ori consecutiv, la o ora diferenta.
 
Ultima editare de un moderator:

daanuu226

Greenhorn
In primul rand am vrut sa fac niste lupte frumoase pe NEW YORK, sa fie un ECHILIBRU, insa..... orasul tau THE OLD GUARD au stricat totul la luptele de fort. Ba mai mult ati facut alianta. Alianta cu un oras :D :D :D
In ceea ce priveste piata, asta e problema fiecaruia cu ce pret pune itemul respectiv la piata. MARFA MEA, PRETUL MEU. Sincer, decat sa le dau pe 2 lei, mai bine le dau la mustacios. Sa fac o aroganta :D si 600k o bucata din setul Cortez eu zic ca e acceptabil avand in vedere ca unii au 100kk in banca.
Cine vorbea de somn cand tu mereu stai LESINAT si te lesini la 3 zile de FRICA. Ataci cand sunt in haine de munca.
Nu te mai plânge, când ai avut ocazia să migrezi pe Hawaii (lume activă) nu ai făcut-o.
Suportă consecințele. PLSNOWRITERINIO
 
Ultima editare de un moderator:

zoltes

Trapper
asteptam migrare pe new york. Dueluri 0, forturi 0, piata 0.
nice-throw-radio.gif
 

adsum

Gunman
Iar o luați pe arătură, de parcă nu e suficient cât vă bălăcăriți pe chat-uri ..
Când sau dacă se va da drumul la migrare pe New York, vom anunța. Deschiderea de noi teme pe subiectul ăsta nu va grăbi lucrurile, pentru că, așa cum știți deja, decizia migrării nu ne aparține.
TC
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus