MIGRARE LOUISIANA 1006 conturi in clasament

Cand se baga acea migrare mult asteptata? Era vorba ca daca sunt sub 900 de jucatori pe o lume se baga migrare si vreau sa spun ca pe Louisiana sunt maxim 20-26 de playeri online pe zi, seara ce mai intra si se strang vreo 40 de jucatori. Aceste 1006 conturi multe din ele sunt multi conturi sau le-au facut la vrajeala. Cred si sunt sigur din astea 1006 conturi daca joaca serios 100 de jucatori e bine. Piata e moarta, la fort ne strangem MAXIM 40 de jucatori, iar la dueluri......nu mai spun

upload_2019-2-1_11-26-52.png


Cred ca multi de pe Louisiana asteapta aceasta migrare, sa joace pe o lume mai activa, mai populata. Stim foarte bine ca anul asta va mai aparea inca o lume asa ca Maryland si ea se va stinge incet, incet. Totusi lumea LOUISIANA s-a bagat pe 29.05.2017
 

DeletedUser27261

Guest
Ai dreptate Captain, lumea asta e moarta rau de tot,daca pe alte lumi s-a facut migrarea,gen Buffalo,Colorado,El Dorado,Delaware,de ce nu s-ar putea si pe Louisiana?
1.Piata e moarta-nu gasesti iteme doar in perioada evenimentului de Craciun + s-ar putea sa mai ai nevoie de un item sa completezi un set si nu gasesti acel item,sau il gasesti la un pret extrem de mare
2.Duelurile-Dupa ce ajungi la un anumit nivel la duel,nu mai ai tinte..dovada poza din postarea originala
3.Forturile-Cum zicea si Captain, se strang 40 de oameni la fort..

Cu aceste 3 argumente,speram dragi moderatori,ca o sa bagati cat de curand migrarea pe Louisiana :)

#VremMigrarePeLouisiana
 
Stiu ca nu este in favoarea lu' INNO de a face profit, dar daca ar fi cateva lumi (de ex. pe Danemarca sunt DOAR 3 lumi de joc, iar pe ro sunt 9 lumi de joc) eu sunt 100% ca s-ar face profit pentru ca va exista acea concurenta intre jucatori pe lumi si ar fi mai multa activitate la forturi si mai multe iteme la piata.

Din ce am vazut in ultima vreme pe The west este ca jocul are o cadere si tot mai multi jucatori aleg sa se lase. Sper ca developerii de la INNO sa nu abandoneze acest joc si sa il imbunatateasca pentru a fi mai multa activitate pe joc si la asta ma refer la versiunea 3.0 poate aduce ceva nou cum s-a intamplat si la versiunea 2.0 cu grafica hartii, muncile mai organizate, etc.

#VremMigrarePeLouisiana
 

DeletedUser27066

Guest
Veniti pe maryland / hawai / indiana.. Sunt forturi medii full zilnic.. Cine va pune sa stati pe o lume moarta :))) ? In loc sa plangeti aiurea pe forum faceti cont pe o lume activa si jucati.. S a gasit cine sa zica de migrari.. Pe toti teparii ii vad ca numai migrari viseaza :))
 

DeletedUser26971

Guest
Realitatea este cruda - mai mult de 50-70 de jucatori reali ACTIVI nu mai sunt INDIFERENT de server.
Migrarea nu cred ca ar rezolva ceva si nici reducerea serverelor la 4 nu cred ca o sa o vedem din persepectiva INNO.
O alternativa ar fi cea oferita de "Sarmale cu Mamaliguta" - cine doreste un anumit tip de joc interactiv (forturi/aventuri/duel) sa se apuce pe serverul unde doreste. Eu asa am facut pentru aventuri m-am apucat pe Jaksonville
 

DeletedUser27261

Guest
Veniti pe maryland / hawai / indiana.. Sunt forturi medii full zilnic.. Cine va pune sa stati pe o lume moarta :))) ? In loc sa plangeti aiurea pe forum faceti cont pe o lume activa si jucati.. S a gasit cine sa zica de migrari.. Pe toti teparii ii vad ca numai migrari viseaza :))

Mister sarmaluta..Dupa ce te-ai chinuit pe o lume,si ti-ai facut un cont bunicel,cu iteme ok..ti-ar place sa o iei de la 0? nu cred
 
Am castigat un event, si am facut mai multe seturi +2, am investit timp si pepite ca sa ma apuc pe alta lume?! Cum vine asta? :))))) Sa o iau de la zero.....sa fac misiuni....si tot asa?! Pai daca asa gandeste INNO ca tine deaia se lasa din ce in ce mai multa lume......

inainte de migrare si indiana era moarta. Dupa migrare indiana e mai activa. Oricum e ILOGIC dupa ce te chinui sa iti faci iteme, sa faci misiuni, sa faci level sa il abandonezi si sa te apuci de altul. Uite de la mentalitatea asta o sa se duca si maryland pentru ca anul asta va aparea alta lume.... SPOR LA UN NOU CARACTER :)

#VremMigrarePeLouisiana
 
Ultima editare:

DeletedUser10117

Guest
Ai dreptate Captain, lumea asta e moarta rau de tot,daca pe alte lumi s-a facut migrarea,gen Buffalo,Colorado,El Dorado,Delaware,de ce nu s-ar putea si pe Louisiana?
1.Piata e moarta-nu gasesti iteme doar in perioada evenimentului de Craciun + s-ar putea sa mai ai nevoie de un item sa completezi un set si nu gasesti acel item,sau il gasesti la un pret extrem de mare
2.Duelurile-Dupa ce ajungi la un anumit nivel la duel,nu mai ai tinte..dovada poza din postarea originala
3.Forturile-Cum zicea si Captain, se strang 40 de oameni la fort..

Cu aceste 3 argumente,speram dragi moderatori,ca o sa bagati cat de curand migrarea pe Louisiana :)

#VremMigrarePeLouisiana


:)) Si dupa cati ani s-a facut migrare ?.... Georgia e mai moarta decat Louisiana si anul de aparitie este mult mai mare decat 2017 si degeaba
 

DeletedUser9036

Guest
:)) sunt doar statisticile din capul tau. faptul ca la ora la care intri tu si la activitatile pe care le gusti nu exista activitate, e fix problema ta. INNO se uita la alte statistici. gen cat profit are pe un server. poate ca majoritatea pe serverul ala baga banii doar ca sa cutreiere harta 5 minute pe zi sau ca sa dea comenzi de munci. tu vrei forturi sau dueluri... corect pentru tine. nu si pentru ei. :D
 

DeletedUser27032

Guest
In momentul de fata sunt 988 de conturi, dintre care 79 sunt de lvl 1. Daca acestea nu s-ar lua in considerare, in doua-trei saptamani, s-ar ajunge la mai putin de 900 de jucatori pe lume. In acel moment se va face migrare?
 

DeletedUser27066

Guest
Mister sarmaluta..Dupa ce te-ai chinuit pe o lume,si ti-ai facut un cont bunicel,cu iteme ok..ti-ar place sa o iei de la 0? nu cred


Eu o iau de la 0 in fiecare an, si joc pe fiecare lume.. Si te asigur ca am cont mai bun decat ai putea tu visa ca ai, si asta pe fiecare lume... Vrei lume activa, baga te pe lume activa.. Vrei sa stai sa freci menta stai pe lumile moarte si plange pe chat, daca s ar baga migrare undeva, acea lume sigur nu ar fi louisiana..


Am castigat un event, si am facut mai multe seturi +2, am investit timp si pepite ca sa ma apuc pe alta lume?! Cum vine asta? :))))) Sa o iau de la zero.....sa fac misiuni....si tot asa?! Pai daca asa gandeste INNO ca tine deaia se lasa din ce in ce mai multa lume......

inainte de migrare si indiana era moarta. Dupa migrare indiana e mai activa. Oricum e ILOGIC dupa ce te chinui sa iti faci iteme, sa faci misiuni, sa faci level sa il abandonezi si sa te apuci de altul. Uite de la mentalitatea asta o sa se duca si maryland pentru ca anul asta va aparea alta lume.... SPOR LA UN NOU CARACTER :)

#VremMigrarePeLouisiana


Ce event ai castigat ma :))) cand sunt 10 oameni pe o lume castigi eventuri si daca nu te loghezi, toata lumea stie ca esti un tepar vai de capu tau, cand era activitate pe lumea bagai vacante si prostii (asta cand nu erai banat), sau ieseai din orase sa nu ti iei dueluri, tu fiind duelist cu morcovu iesit, la forturi nu veneai nu faceai nimic.. Iar acum incepi sa plangi ca vrei migrari.. Sunteti penibili si demni de mila, lafel ca lumea pe care jucati. Bafta
 

DeletedUser27032

Guest
Usor sarmale sa nu ti se sparga o vena.

Pana acum, sub ce conditii s-au facut migrari? Si cate din conditiile astea sunt indeplinite de loui? Iar dupa ce se vor indeplini, se va face migrare? Doar asta vreau sa aflu.
Zi faina :D
 
Ce event ai castigat ma :))) cand sunt 10 oameni pe o lume castigi eventuri si daca nu te loghezi, toata lumea stie ca esti un tepar vai de capu tau, cand era activitate pe lumea bagai vacante si prostii (asta cand nu erai banat), sau ieseai din orase sa nu ti iei dueluri, tu fiind duelist cu morcovu iesit, la forturi nu veneai nu faceai nimic.. Iar acum incepi sa plangi ca vrei migrari.. Sunteti penibili si demni de mila, lafel ca lumea pe care jucati. Bafta

Pustiulica, vezi cu cine vorbesti, dar in niciun caz cu mine. As putea sa iti fiu tata, copile. Sigur ma confunzi.

Eu o iau de la 0 in fiecare an, si joc pe fiecare lume.. Si te asigur ca am cont mai bun decat ai putea tu visa ca ai, si asta pe fiecare lume... Vrei lume activa, baga te pe lume activa.. Vrei sa stai sa freci menta stai pe lumile moarte si plange pe chat, daca s ar baga migrare undeva, acea lume sigur nu ar fi louisiana..

No comment :) Nici nu vreau sa ma gandesc daca acest joc se va inchide :)


Usor sarmale sa nu ti se sparga o vena.

Pana acum, sub ce conditii s-au facut migrari? Si cate din conditiile astea sunt indeplinite de loui? Iar dupa ce se vor indeplini, se va face migrare? Doar asta vreau sa aflu.
Zi faina :D

nu vezi ca are undeva la 10-12 ani?! Se contrazice de parca el ar face regulile.....

UITE DEAIA SE DUCE DE RAPA JOCUL, DIN CAUZA COPIILOR CA EL CU GURA MARE SI SCANDALAGII.

Whatever mai trebuie sa existe si hateri, sa fie piperat jocul.
 

DeletedUser27066

Guest
Aitusha, nu mi permit sa intru intr un dialog cu tine, esti prea slab dezoltat, nu ai primit prea multa materie prima.. Si e ok, dar te rog nu mi mai pronunta numele, ca nu ai cum tu vreodata sa ajungi sa ma citezi pe mine, asta 1 la mana

2 la mana, nu ai cum tu vreodata, cum nici emylegend, sa cereti migrare, nu ai cum.. Cand stai un an pe biserica,fara fort/duel nimic, sa faci 150 si sa dai tepe, iar apoi sa plangi pe forum ca louisiana e lume moarta si vrei migrare, cum a facut tanarul emy, nu se poate, nu ai dreptul sa ceri migrare... In cazul tau la fel, cand esti mai mult banat sau in mod vacanta tot anul pentru a nu mai lesina, sau cand nu joci la niciun fort la duel nici atat, ca ti era frica de lesin, dar tepe sa dai mereu, inclusiv la campiontul international, exact ca in cazul TAU tinere Aitusha, asta iti "fura" dreptul de a cere migrare, nici gandul de a cere nu ar trebui sa l aveti, ia exemplul lui emy, intra pe o lume noua/activa, chiar daca a stat mai mult banat decat activ, macar si a dat seama.. Cam atat ca nu vreau sa intru Doamne fereste intr o polemica cu tine, nu ai cum tu in 100 ani de viata sa poti purta un dialog cu mine, multa bafta iti doresc.
 
baietas, nu stiu ce visezi, dar siguuur ma confunzi. Inventezi povesti pe the-west. Ma cunosti personal cumva?! Asa ca NU mai comenta aiurea. Nu ti-am furat nimic din buzunare si nu ma mai confunda cu alti copii. Esti mare jmeker pe the west atunci demonstreaza prin rapoarte ca as fi furat ceva, IP identic, nu povesti nascocite de un copil de 10-12 ani ca tine "Nu va mai drogatz" Penibilitatea isi spune cuvantul, marca sarmaluta. Pam-pam! Ma bucur ca ai o imaginatie bogata.


Smekeri e unii in spatele monitorului :)

Nici nu merita sa port eu un dialog cu tine. Ignore si am terminat cu un hater. Drum bun cale batuta......
 
Ultima editare:

DeletedUser26971

Guest
Nici nu sunt 2 pagini de conversatie si deja s-a ajuns la injurii si cearta - oare asta ne caracterizeaza ca natie ? Hotia si ura ?
Poate migrarile se fac in luna martie....asa ca speranta moare ultima (dupa iubire :lol:)
 
Nici nu sunt 2 pagini de conversatie si deja s-a ajuns la injurii si cearta - oare asta ne caracterizeaza ca natie ? Hotia si ura ?

Caracterul isi spune cuvantul si cei 7 ani de acasa. Csf....n-ai csf.....

Eu cand am scris acest topic, nu l-am scris degeaba. Exista o varianta de a baga migrare pe alte lumi tot asa moarte spre louisiana.
 
Ultima editare:

DeletedUser9036

Guest
am inteles... voi traiti cu impresia ca daca nu stiu ce se intampla- gen scade populatia unei lumi sub o cifra, INNO e obligat sa faca nu stiu ce credeti voi ca ar trebui sa fie facut - adica migrare... :D

pai nu e asa. sunt alte motivatii pentru care s-ar face migrare, alte conditii care nu va vor fi voua impartasite vreodata.

deci ce mai tura-vura : daca vreti lume activa, cont nou, pepite noi, premium nou ca sa cresteti rapid :D si o sa vedeti cat de profitabili puteti fi.

aia cu <<iti pot fi tata>> e fumata de mult, dar e buna uneori in ROmania. mai impresioneaza pe cate unul la colt de bloc. :))))
 
Sus