Migrare!

Din pacate sunt mai multe lumi moarte si aici sunt de acord cu ce a scris luvBB legat de migrare - asta pentru cei interesati (lumi precum Maryland, New York, Ohio sunt cam moarte din punct de vedere al activitatii de fort, personal joc doar Awesomia cand apuc sa mai intru) - cine poate migra pe lumi mai active gen RO1 sau Hawaii, macar sa aiba aceasta posibilitate!
 
Înapoi
Sus