Migrarea! Ultima "frontiera"! - tema de discutii

DeletedUser24663

Guest
deci sa inteleg ceva....
eu joc pe Georgia(lvl 61) si m-am apucat si pe L3(lvl 32)
cu aceasta migrare(daca vreau)itemele de pe L3 vor fi mutate pe Georgia??
 

DeletedUser24788

Guest
Cea mai proasta idee ever ! Nu stiu ce aveti in cap voi dar parca ati spus acum cateva luni ca nu o sa se poata migra de pe o lume veche pe una noua. Vin eu de pe l2 care e de 4 ani cu contul de 120 pe hawai care e de cateva luni nu ?
 

DeletedUser17189

Guest
Cam aiurea...mutati de pe lumile vechi pe georgia si hawaii cele mai noi lumi..sunt lumi ca arizona,colorado,el dorado unde ai zilnic lupte la forturi construite si unde ar fi nevoie de oameni..si fortistii de pe lumiile vechi poate s-ar duce acolo,unde se ocupa lumea si sunt lupte bune..si pe buffalo la fel...dar voi ii trimiteti pe georgia si hawaii.
 

DeletedUser

Guest
si ce se va intampla cu fortul daca eu migrez? am muncit mult pentru el. chiar asa nu va pasa la astia de la inno de noi? asa a fost si cand s- a micsorat harta ne-ati mintit ca primim ceva pt forturile construite si pierdute dar nimic. RUSINE INNO
 

DeletedUser19531

Guest
Cea mai proasta idee ever ! Nu stiu ce aveti in cap voi dar parca ati spus acum cateva luni ca nu o sa se poata migra de pe o lume veche pe una noua. Vin eu de pe l2 care e de 4 ani cu contul de 120 pe hawai care e de cateva luni nu ?

Problema este urmatoarea, pe hawaii se pot cumpara indemanari, e o lume plina de pepitari, nu cred ca unui jucator de pe o lume normala i convine sa se arunce intr-o lume a pepitelor.
 

DeletedUser593

Guest
Stai ca nu va inteleg... pana acum plangeati ca vreti migrare si acum sunteti contra? :blink:
 

DeletedUser17189

Guest
Pai nu asa se face migrarea...iei un caracter de pe o lume veche,cu misiunile terminate si tot si vii pe hawaii..cea mai noua lume.
Plus hawaii are destui oameni activi,trebuia sa ajute restul lumiilor sa fie si mai active.
Cum ar fi fost colorado,care e cea mai buna lume la forturi de pe romania..multi s-ar fi dus acolo,in loc de hawaii unde sunt doar fake-uri toata ziua.
 

just4fun

The Boss
@ Nebhotep

nivelul minim este 40

@ mihai10092
atat timp cat ti s-a oferit posibilitatea sa mergi pe o lume "veche" (fara "indemanari cumparate") nu vad rostul supararii tale
 

DeletedUser368

Guest
Daca joc pe ro4 si sunt nevoit sa migrez pe Hawaii, ce se intampla cu banii si itemele din contul de pe Hawaii ? Ii pierd in neant ? De ce sa nu se transfere banii, itemele pe contul pe care doresti sa ramai...
 

DeletedUser19531

Guest
si ce se va intampla cu fortul daca eu migrez? am muncit mult pentru el. chiar asa nu va pasa la astia de la inno de noi? asa a fost si cand s- a micsorat harta ne-ati mintit ca primim ceva pt forturile construite si pierdute dar nimic. RUSINE INNO

Din aceasta cauza eu nu am donat nici un produs pentru forturi, chiar le-am sugerat la unele persoane sa nu se apuce de construit.

In ceea ce priveste recompensa este vorba doar de nesimntire, nu ai ce sa le faci, nu ai sanse singur impotriva lor.
 

DeletedUser18983

Guest
De ce nu activati sa se poata migra pe delaware ? lumea e destul de activa la forturi, daca ar mai veni cativa ar fi foarte frumos
 

DeletedUser19531

Guest
@ Nebhotep

nivelul minim este 40

@ mihai10092
atat timp cat ti s-a oferit posibilitatea sa mergi pe o lume "veche" (fara "indemanari cumparate") nu vad rostul supararii tale


Problema este ca am doua conturi, deci unul din conturi trebuie sa-l mut pe o lume a pepitelor.
 

DeletedUser18242

Guest
Ce o sa se intample cu itemele .. o sa se mute si ele pe lumea unde te muti cu caracterul ??..vine unu de pe lumea 2 care are toate itemele si se muta pe hawaii si este rege ??
 

DeletedUser12588

Guest
bine ca a venit si migrarea,de cat timp o astept :ras:
 

DeletedUser12011

Guest
Deci..doar 3 lumi disponibile? ce fac daca am 8 caractere pe toate lumile vechi (1-arizona)
 

DeletedUser368

Guest
Odata activata aceasta functie, se vor inchide si acele lumi la inregistrare.

Deci se inchid lumile de la inregistrare, nu definitiv. Pai si atunci, nu am voie sa ma joc pe cele vechi ? Migrarea este OBLIGATORIE ? Daca da, si eu nu vreau pierd toti banii, itemele, plus pepite bagate ?
 
Sus