Migrarea! Ultima "frontiera"! - tema de discutii

just4fun

The Boss
@ parallox
in acest moment nu este obligatoriu, dar mai tarziu, va trebui sa alegi o lume de joc, altfel lumea se va inchide (in momentul in care este o activitate slaba sau un numar extrem de mic de jucatori)

@ p.alexandru23
nu poti "uni" cele doua conturi daca asta incerci sa afli.

@ SheriffGun
atat timp cat o sa fie o ruta deschisa poti "migra" la 90 zile.

@ surubatoru
nu poti migra de pe acele lumi.
 

DeletedUser

Guest
As dori sa stiu daca o sa mai adaugati lumi pe care se poate pleca.. sa stim si noi cum ne pregatim
 

DeletedUser18190

Guest
am si eu doua intrebari:
1.migrarea va fi instanta sau va trebui sa asteptam cateva ore sau zile?
2.daca avem nivel 120, experienta va ramane sau se va pierde si o luam de la 0?
 

DeletedUser24790

Guest
am o mica intrebare

odata cu migrarea pe una din lumile disponibile, s-ar putea sa-mi schimb si numele, adika sa tai "inmemoriam"
 

DeletedUser24790

Guest
Ok, multumesc!
Dar nici dupa migrare nu pot , daca fac un tiket sau alt ceva?:huh:
 

DeletedUser22815

Guest
in cat timp se poate migra? sau va fi activa mereu? daca de exemplu am cont pe L2 sunt obligat sa migrez sau pot ramane?
 

DeletedUser593

Guest
in cat timp se poate migra? sau va fi activa mereu? daca de exemplu am cont pe L2 sunt obligat sa migrez sau pot ramane?
Poti ramane, doar ca dupa un timp nu o sa te mai poti loga si o sa-ti pierzi contul... da' nu-i nimic, o poti lua de la inceput oricand :D... doar ca pe alta lume.
 

DeletedUser

Guest
5 - 3 = 2

Buna ziua

Am urmatoarea problema:

Am 5 conturi pe lumile vechi pe L3,L5,L6,L7,L8. Toate vechi de lvl120 si importante pentru mine. Voi oferiti doar 3 lumi pe care sa migrez. In concluzie ma duceti in situatia de a alege sa renunt la 2 dintre conturi, pentru ca nu stiu inca ce lume mai veche va disparea pe viitor. As vrea sa stiu daca aveti vreo oferta pentru cazuri ca ale mele. Nu mai zic ca am cont si pe Buffalo, Georgia Hawaii la care pot renunta insa, in ultima circumstanta.

Si mai am o rugaminte. Rog lumea sa incerce sa scrie cat mai corect in limba romana. Unii parca ar anagrama cuvintele si le-ar arunca in mesaje pe forum.

Multumesc;)
 

DeletedUser15496

Guest
Dupa ce se activeaza migrarea in cat timp se vor inchide lumile ?
 

DeletedUser21632

Guest
era mai bine sa se poata migra si de pe l12 delawere ...acolo e mort tot era mult mai util sa pot veni pe georgia de ex... sau de pebuffalo sa poti migra e mort de tot si acolo si pe arizona..
 

DeletedUser20819

Guest
Am si eu o intrebare.

Daca noi vom migra, de ex, de pe ro3 pe ro11, nivelul duelului sau punctele de experienta acumulate, se vor lua in considerare pe ro11?
 

DeletedUser593

Guest
Am si eu o intrebare.

Daca noi vom migra, de ex, de pe ro3 pe ro11, nivelul duelului sau punctele de experienta acumulate, se vor lua in considerare pe ro11?
Migrezi cu tot contul! (Itemuri, experienta, indemanari)

Nu poti migra cu oras/forturi.
 
Sus