Migrarea! Ultima "frontiera"! - tema de discutii

DeletedUser12011

Guest
Lumea 1 <---aici se vor strange toate 'vedetele' de pe lumile 'vechi'
Hawaii<---daca va plac pepitele
Georgia<---what the fack is this shat


Si pt cei ce cred ca o data cu migrarea vor fi nevoiti sa-si stearga conturile..asta nu e chiar adevarat..lumea va fi doar inchisa..la fel cum a fost si lumea 1..care totusi a trecut testul timpului in ciuda faptului ca a fost inchisa mult timp.
 

DeletedUser2041

Guest
Tot cred ca ar fi fost mai bine sa fie mai putine lumi,dar nu chiar una ca ar fi mare lag.Mai multe ca pe unele lumi sunt mai multi playeri decat pe altele.Poate mai reducem si noi numarul de lumi.:whistle:

Numarul de lumi se va reduce pana la urma, in urma migrarii.
 

DeletedUser12869

Guest
problema este ca pepitarii cu pct si atribute cumparate o sa vina pe l1 sa ne strice noua tot sistemul de duel si alte astea..

offf, ce e asa greu de inteles? nu va veni nici un pepitar pe l1, relax :)

mai citeste odata:

Se va activa functia migrare pe lumile:
ro2
ro3
ro4
ro5
ro6
ro7
ro8

Toate aceste lumi vor avea ca posibilitate de alegere lumile:

ro1
Georgia
Hawaii
 

DeletedUser2041

Guest
Numarul de lumi se va reduce pana la urma, in urma migrarii.

iuliane dupa maxim 2 saptamani de la migrare se vor gasi tot felul de copilasi nedreptatiti care vor intreba cand se va deschide o lume noua...



Eu zic sa punem hartia cu inchis si sa plecam tot acasa. Asa poate vor fi toti multumiti. Solitaire inca mai exista sau spider solitaire pentru cei mai experimentati.:d
 

DeletedUser23958

Guest
RO1;Hawaii sau Georgia, care vi se pare cea mai buna?
 

DeletedUser22039

Guest
O FOARTE FOARTE MARE PROBLEMA.
Cum se pot face niste rute ca acestea?? cred ca INNO a facut rutele acestea doar asa la mistou, cu cat sunt mai putine lumi cu atat munca este mai usoara pentru INNO.



Deci practic INNO isi bate joc de tot acest joc. Sa inteleg ca cei dupa Florida care pot cumpara pepite sau alte lumi inafara de ( haway/georgia) vor migra pe lumea 1. GENIALLLLLLL! Prin acest lucru va bateti joc de toti playerii vechi dupa l1. O sa stricati sistemul de duel cu pepitarii care o sa migreze pe l1.

ALTA PROBLEMAAAAAAA... TOATE , ABSOLUT TOATE LUMILEEE O SA MIGREZE 70% PE L1. VA DATI SEAMA CE BATALII DE FORT O SA FIEE?? O SA FIE CAM 15 ALIANTE.. SI O SA FIE CAM 10 BATALII PE SEARA.. (NU-I ASTA O PROBLEMA.. DAR ASA PIERDETI SI VOI SI NOI.)


O alta problema.. cum vine asta, ca playerii vechi, obisnuiti cu un joc normal, cu 100 pepite folosite la un reskil, sa avem 3-4-5 conturi(toate dragi si muncite) sa migram pe o lume numai cu pepitari.. cu howdah-uri si tomahauk-uri de aur si toate astea.. (Si dupa toate astea, o sa bagati avantaje pentru cei cu pepite(seturi, arme) etc, si noi toti o sa ramanem pe dinafara..




Cer neeaparat inca o gandire pentru aceste rute. NU SE POATE sa desfintati toate lumiile si sa ramanem doar cu 3 lumi pe acest joc.

Incercati sa faceti alte rute si sa nu amestecati pepitarii cu playerii simplii.FACETI din lumile 1-8 macar 2 lumi. sa migram ori pe l1 ori pe l2.((((((3 LUMI SA MIGREZE PE RO 1, SI 3 LUMI SA MIGREZE PE RO2.

La lumiile cu pepitarii, faceti in asa fel incat sa faceti tot 2 lumi (haway si georgia) numai va rog, si nu numai eu, va roaga tot jocul, NU AMESTECATI PEPITARII CU PLAYERII VECHI CARE NU FOLOSESC PEPITE.

O ZI BUNA VA DORESC, SI SPER SA FACETI ALTE RUTE.

e va activa functia migrare pe lumile:

ro2
ro3
ro4
ro5
ro6
ro7
ro8


Toate aceste lumi vor avea ca posibilitate de alegere lumile:

ro1
Georgia
Hawaii

Deci Hawai,de ex,nu poate pe RO1

RO2 PANA LA RO8 POT MIGRA PE ASTEA !
CEI CARE NU FOLOSESC PEPITE , EU RECOMAND SA MEARGA PE RO1 !
 

DeletedUser15496

Guest
Colegul rich a fumat niste păstârnac !! nu luati in seama pomelnicul ala :up:








___________________________________________
Nu avem nevoie de ochelari
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22060

Guest
Daca am cont pe buffalo si vreau sa migrez cu el pe hawaii care am alt cont mi se va sterge cel de pe hawaii sau trebuie sal sterg eu ca sa pot migra?
 

lord ion

West Marshal
e putina panica pentru ca nu s-a citit bine anuntul...
Se va activa functia migrare pe lumile:

ro2
ro3
ro4
ro5
ro6
ro7
ro8
astea vor putea merge spre
ro1
Georgia
Hawaii

de asemeni se mai activeaza functia migrare si pe Buffalo
de aici se va putea merge spre
Georgia
Hawaii
 

DeletedUser

Guest
Dati-ne va rog niste date:

Ultima zi de migrare cand va fi?
 

DeletedUser2041

Guest
Colegul rich a fumat niste păstârnac !! nu luati in seama pomelnicul ala :up:

Tu daca nu incetezi cu spamul, iti dau eu o vacanta de fumat cateva zile :d

Daca am cont pe buffalo si vreau sa migrez cu el pe hawaii care am alt cont mi se va sterge cel de pe hawaii sau trebuie sal sterg eu ca sa pot migra?

Il dai la sters si dupa ce se sterge migrezi.

Dati-ne va rog niste date:

Ultima zi de migrare cand va fi?

Cand se vor inchide lumile probabil. Nu exista un termen limita.
 

DeletedUser

Guest
ro2
ro3
ro4
ro5
ro6
ro7
ro8


Toate aceste lumi vor avea ca posibilitate de alegere lumile:

ro1
Georgia
Hawaii

Deci Hawai,de ex,nu poate pe RO1

RO2 PANA LA RO8 POT MIGRA PE ASTEA !
CEI CARE NU FOLOSESC PEPITE , EU RECOMAND SA MEARGA PE RO1 !

Ai dreptate ..decat sa ma duc pe hawai .mai bine plec pe RO1.........PE HAWAI NU AI CE CAUTA DACA NU AI BAGATE MINIM 5000 PEPITE.....SI MINIM 300 INDEMANARI :d . POATE UNI NU IS PERMIT SA BAGE PEPITE
 
Sus