misiune Comoara - Waupee

  • Autor subiect DeletedUser18626
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18626

Guest
sal am si yo o problema cu razboinicul Cree....nu reusesc sa=l inving....pe primi i=am batut usor da asta ma enerveaza.....am pus pe mn haine bune am schimbat la duel si tot nu reusesc sa=l nimeresc....ma ajuta cineva cu o idee cv? :mad:
 

DeletedUser

Guest
sal am si yo o problema cu razboinicul Cree....nu reusesc sa=l inving....pe primi i=am batut usor da asta ma enerveaza.....am pus pe mn haine bune am schimbat la duel si tot nu reusesc sa=l nimeresc....ma ajuta cineva cu o idee cv? :mad:

http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_64 aici ce trebuie facut....,shi eu zic sa pui cat mai multa viata shi cintire,si incerca sa dai in continu pana zice ca ai indeplinit misiunea:indian: daca nu merge rog pe alti sa isi spuna parerea
 

DeletedUser6410

Guest
sal am si yo o problema cu razboinicul Cree....nu reusesc sa=l inving....pe primi i=am batut usor da asta ma enerveaza.....am pus pe mn haine bune am schimbat la duel si tot nu reusesc sa=l nimeresc....ma ajuta cineva cu o idee cv? :mad:

Pune sa tinteasca in cap si sa se fereasca la cap , iesi din oras si da duel cu el pana il bati
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus