misiune noua?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Acum ceva timp am dat like la pagina the west, pe facebook, acum mi-a aparut un post, cu textul de mai jos atasat la o poza cu fortul mare de la impartitorul de misiuni din teritoriul dreapta jos(in est), este o vorba de o misiune noua, sau se va face un fort unicat si foarte mare?

0kad.png


The gangsters have bitten off more than they can chew. This fort was built with the sweat and blood from valiant soldiers long since capture. While your injuries are severe with pain screeching through your body, alas, victory is OURS!

This fort needs repairs and a lot of rebuilding, gather your supplies - let's get this fort off its knees and standing tall as it once did.

Throughout your journey, a new friend will come to be, one you may not have expected, but friends with a coyote wouldn't be too hard to believe
 

DeletedUser

Guest
Am inteles, si care nu da mai nimic. Ma gandeam ca o sa fie un fort mai special, unde se poate tine un fel de lupta de fort mai speciala, ar fi fost interesant:)
 

DeletedUser9036

Guest
vrabia mihai viteazu ...

da 20 OUP + 500 xp si pare ok ... pentru nivelele mai mici. :razz:

poti adauga ideea ta la propuneri - pare interesanta- macar pentru cei care sunt pe fort .
 

DeletedUser19531

Guest
Conteaza cu ceva decizia pe care o luam in aceasta prima parte??? Riscam sa pierdem ceva in viitoarele parti din povestea principala???
 

DeletedUser16663

Guest
Se oboseste vreo persoana care se ocupa de maretul forum sa ne raspunda si noua, in legatura cu misiunea noua?:boone:
 

DeletedUser16663

Guest
NU! ideea jocului e sa descoperiti singuri ce trebuie facut, nu sa asteptati mura in gura de la admini!

Decatsa te umfli atat in pene, mai bine ai citi cu atentie intrebarea mea! Totusi, o repet: cand se da drumul la misiune?
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Cand o sa apara un semn de exclamare pe capatana serifului din Saloon inseamna ca s-a introdus. Simplu, nu ?

Closed.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus