Misiune - Speranța moare ultima

  • Autor subiect DeletedUser10617
  • Data de început

DeletedUser10617

Guest
Pentru aceasta misiune gasiti oarecum o explicatie aici

Nivel 100 - Speranța moare ultima

Toate bune si frumoase acceptati sambata misiunea. Foarte important tot sambata intre aceleasi ore (Timpul serverului: 12:00 - 15:00) incheiati misiunea.
De ce?
Puteti baga apoi ca nebuni explorare si portofelul nu apare.

Fac acest topic poate e util la cineva. Eu nu am citit asta si am explorat o zi intreaga gata gata sa ma ia cei de la ro.the-west.wikia ca explorator la ei

Toate cele bune!

PS Multumesc Elmer pentru ajutor si acum cred, ca exploram :tumble: cu drag si spor in continuare:up:
 

DeletedUser

Guest
Trebuie sa accepti misiunea "Urmarind",duminica,cand trebuie sa te duci la poiana si sa echipezi Pepita de aur,cu misiunea acceptata te duci si lucrezi la Explorare cu Pepita de aur echipata pana pica Portofelul,fiti atenti,nu omiteti nimic.
 

DeletedUser2655

Guest
Eu nu mai inteleg misiunea aceasta. Am cazmaua lipita dar nu imi apare misiunea sambata la Henry. Am fost trimis sa fac negustor ambulant ca sa iau alta cazma rupta si sa reiau misiunea, am zeci de ore de munca, dar degeaba, nu a picat cazma. E cineva care a primit-o? Daca da, pe lumea 1, sa ia legatura cu mine.
 

laylalili

Gold digger
Eu nu mai inteleg misiunea aceasta. Am cazmaua lipita dar nu imi apare misiunea sambata la Henry. Am fost trimis sa fac negustor ambulant ca sa iau alta cazma rupta si sa reiau misiunea, am zeci de ore de munca, dar degeaba, nu a picat cazma. E cineva care a primit-o? Daca da, pe lumea 1, sa ia legatura cu mine.



Ai nivelul 100?Daca da spune-mi concret ce ai facut ca nu imi dau seama unde ai ramas.
 

DeletedUser2655

Guest
Am lvl 120, am cazmaua lipita dar nu imi apare misiunea in continuare. De la administratori am fost trimis sa lucrez la negustor, sa iau alta cazma rupta si sa reiau misiunea, dar degeaba... nu vine alta cazma la porodus, desi am dat si cu premium si fara.
 

DeletedUser368

Guest
Am lvl 120, am cazmaua lipita dar nu imi apare misiunea in continuare. De la administratori am fost trimis sa lucrez la negustor, sa iau alta cazma rupta si sa reiau misiunea, dar degeaba... nu vine alta cazma la porodus, desi am dat si cu premium si fara.

Nivel 100 - Speranța moare ultima

Terminare: Ziua: Sâmbătă; Timpul serverului: 12:00 - 15:00.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18901

Guest
eu am gasit portofelu duminica in prima ora de munca
 

DeletedUser2655

Guest
Da, de 3 luni astept in fiecare sambata degeaba. Si da, stiu citi.
 

laylalili

Gold digger
Daca ai cazmaua lipita in inventar trebuie sa te duci duminica la Poiana si sa te echipezi cu "Pepita de Aur" (pe care o primesti daca termini setul de misiuni Miroase a Comoara).Dupa ce ai activat misiunea de la Poiana munceste in continuare cu pipita echipata la Explorare pana gasesti Portofelul dupa care trebuie sa te intorci inapoi la Poiana si sa inchei misiunea(trebuie sa fie tot duminica).Dupa ce ai terminat aceasta misiune trebuie sa te duci la un impartitor de misiuni pe care il gasesti in patratica C3.Daca nu ai inteles ceva spune-mi.
 

DeletedUser18901

Guest
pai accepti misiunea "Urmarind"de la poiana duminica,echipezi pepita de aur si muncesti la exploarare.Sambata degeaba munciti,doar duminica dupa ce acceptati misiunea urmarind
 

DeletedUser2655

Guest
pai accepti misiunea "Urmarind"de la poiana duminica,echipezi pepita de aur si muncesti la exploarare.Sambata degeaba munciti,doar duminica dupa ce acceptati misiunea urmarind

Tu nu pricepi ca nu imi apare sambata la Henry misiunea "de la vechi la nou" ca sa o inchei, desi am cazmaua lipita... !
 

DeletedUser2655

Guest
Da, am muncit la culegator de tutun si am lipit cazmaua, dar nu am incheiat in aceeasi zi misiunea, am fost in mod de vacanta cateva saptamani. Dupa ce am revenit nu am mai gasit misiunea, uite, nici azi, desi e ziua si ora potrivita nu imi da nimic la Henry (am echipat cazmaua lipita).
 

DeletedUser

Guest
Eu am muncit sambata la culegator de tutun si am obtinut cazmaua dupa ora 15 si am reusit sa termin misiunea a doua saptamana.

Daca nu va mai apare misiunea si aveti deja xazmaua cred ca ar trebui sa deschideti un tichet la suport si sa le explicati clar ca misiunea nu apare desi aveti cazmaua, eu cred ca ei nu au inteles ca aveti cazmaua de v-au trimis dupa inca una rupta.

Bafta!
 

DeletedUser2655

Guest
Am trimis tiket si nu am primit o rezolvare concreta (desi tiketul a fost inchis).
Chiar nu se poate domnilor (doamnelor) gasi o solutie sa reiau (sau sa continui) misiunea?
 

DeletedUser

Guest
Vedeti la saloon la misiuni deschise,poate puteti incheia misiunea de acolo dar tot doar sambata intre 12 si 15
 

DeletedUser2655

Guest
Pentru cei care sunt in aceeasi situatie cu mine : am gasit cazma rupta muncind la "sapator de morminte" cu cazma obisnuita echipata.
 

DeletedUser7980

Guest
Stie careva cata viata are Generalul Ulyses de la sfarsitul misiunii , care apare la rau??..Ca a dat 3 dueluri i nu pot sa il bat !

Multumesc :)
 

DeletedUser20832

Guest
am cazma rupta de la (miroase a comoara)
de ce nu imi apare misiunea(de la vechi la nou)? la barman
am vazut tw-db
am respectat ziua si ora
level 111
 
Sus