Misiune zilnica(Cinema)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

solitaryMan

Trapper
A disparut misinea zilnica de la Cinema, unde puteam privi filme scurte(acelasi film ca nu aveam alta rola) si primi o recompensa la schimb. Cand o sa se scoata si luptele la fort? :)
 

lord ion

West Marshal
Nu stiam ca era bug. :)
și eu făceam misiunea când aveam nevoie de ea. de exemplu înainte de fort ca să nu folosesc consumabile vedeam 5 filme cu haine de HP pe mine, alegeam ”viață” și refăceam. forturile nu-s la aceeași oră zilnic, așa că mi-au cam dat peste cap programul...
bine că s-au gândit după enșpe ani că de fapt e bug...
 

solitaryMan

Trapper
Poti sa-mi spui mie. Era un bug critic, fara acest fix nu stim daca jocul putea sa evolueze. :) Toata dezvoltarea jocului era oprita din cauza acestui bug.
 

DeletedUser27887

Guest
Toate bugurile sunt notate într-o listă în funcție de gravitate. Bugul nu se referă strict la misiunea de la Cinema ci toate misiunile repetabile. Lista este luată în ordine. Nu a fost un bug major deci nu a fost prioritar. Misiunile funcționau corect însă timpul de așteptare era greșit.
 

Hybris

Greenhorn
Toate bugurile sunt notate într-o listă în funcție de gravitate. Bugul nu se referă strict la misiunea de la Cinema ci toate misiunile repetabile. Lista este luată în ordine. Nu a fost un bug major deci nu a fost prioritar. Misiunile funcționau corect însă timpul de așteptare era greșit.
mai bine schimbau textul daca asa a fost de la inceput
au primit destul feedback pe beta ca nimanui nu i-a placut schimbarea, dar n-ai cu cine sa te intelegi
alte lucruri mai utlile n-au de facut decat sa repare ceva ce nu e stricat
 

solitaryMan

Trapper
mai bine schimbau textul daca asa a fost de la inceput
au primit destul feedback pe beta ca nimanui nu i-a placut schimbarea, dar n-ai cu cine sa te intelegi
alte lucruri mai utlile n-au de facut decat sa repare ceva ce nu e stricat
Asta e o adevarata arta, sa repari ceva ce nu e stricat. Este foarte complicat de facut asa ceva. S-a scris cod la greu. O sa se ajunga ca la scrisul cartilor, "soft-ul e scris din soft". Third-party software component :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus