Misiune

  • Autor subiect DeletedUser16546
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16546

Guest
La misiunea Sarpe fals(Dreapta si stanga diavolului),nu inteleg ce trebuie facut,cerintele la unele misiuni nu sunt chiar exacte.
 

DeletedUser

Guest
La misiunea Sarpe fals(Dreapta si stanga diavolului),nu inteleg ce trebuie facut,cerintele la unele misiuni nu sunt chiar exacte.
Eu am muncit la bumbac si a picat. Ideea este ce facem dupa asta... ca dispar misiunile
 

DeletedUser

Guest
Misiunile de la povestea principala sunt permanente, nu au limita de timp.
Asta stiu, dar dupa ce faci Mana stanga si mana dreapta nu mai ai alta misiune. Sau cel putin eu nu gasesc, ceea ce este ciudat.
Intrebarea era, AVETI IDEE UNDE GASESC !!??
 

DeletedUser16546

Guest
Eu am muncit la bumbac si a picat. Ideea este ce facem dupa asta... ca dispar misiunile

Ms,incerc si eu acum,dar continutul misiunii e facut fara sens.Cere sa umple piei de sarpe,dar nu da nici macar un indiciu cu ce ar trebui umplute.
 

DeletedUser15603

Guest
echipezi pielea de sarpe si muncesti 15 sec la culege bumbac
 

DeletedUser22154

Guest
Detali pentru misiune:
-Sarpe fals: echipat cu piele de sarpe si 15sec la bumbac
-Acid: echipat cu salpetru si 15 sec la curata grajd

Apoi dupa ce finalizam cele trei misiuni din sectorul 7 ne miscam fundul in Sectorul 3 unde trebuie sa fim intre 18:00 si 00:00 si muncim 5 ore la Muta cai.

Dupa ce facem misiunea din sectorul 3 ne mutam iar fundul in sectorul 7.

Exista o mare problema: Nu se dau indici unde vor fi misiunile eu le-am gasit babeste lund la verificat fiecare sector in parte. Ar trebui niste indici acolo ceva sa-mi dau seama unde se afla urmatoarea misiune.
La evadare au fost indici logice: Iti trebuie o piele de sarpe si o umplutura. Pentru umplutura era logic ca folosim bumbac ca doar nu foloseam carbune sau lemne.
Iar pentru acid mai aveau nitel si spuneau mura in gura.
 

Tiziana

Greenhorn
Eu m-am blocat la urmatorul pas al misiunii.Nu reusesc sa imi dau seama care este palaria neagra de lana si ce fel de esarfa trebuie sa echipez .
 

Tiziana

Greenhorn
Multumesc .Oare la esarfa pot echipa orice esarfa ?Pentru ca misiunea in principiu se deblocheaza la level 80 ,esarfele sunt disponibile incepand cu level 85,singura esarfa disponibila pana in level 80 e esarfa mexicana si esarfa lui Rupert Walker.
 
Ultima editare:

DeletedUser19531

Guest
Multumesc .Oare la esarfa pot echipa orice esarfa ?Pentru ca misiunea in principiu se deblocheaza la level 80 ,esarfele sunt disponibile incepand cu level 85,singura esarfa disponibila pana in level 80 e esarfa mexicana si esarfa lui Rupert Walker.

Vezi ca-ti spune in textul misiunii ce fel de esarfa trebuie sa porti.
Cerintele la povestea principala pentru deblocarea unor munci sau echiparea unor obiecte pot fi cuprinse intre nivelul de deblocare a misiunii + inca 10 nivele.
 

DeletedUser22154

Guest
Unde trebuie sa muncesc si in ce interval orar?
Eu m-am echipat cu fesul negru si cu esarfa neagra si am muncit la Apara caravana, Jefuieste colonisti, Ataca postalionu si Ambuscada cate 15 secunde pe la ora 14:30 pana la 15:00 si nimica.
Va rog frumos sa raspundeti daca stiti. Fara aroganta si fara replica "Citeste textul misiuni". Unde inteleg, inteleg, unde nu cer ajutorul celor care se descurca mai bine.

Va multumesc anticipat pentru raspuns.
 

DeletedUser6315

Guest
muncesti dimineata la Ataca postalionul, pana in pranz(banuiesc)....textul e aiurea si induce in eroare
 

DeletedUser22154

Guest
muncesti dimineata la Ataca postalionul, pana in pranz(banuiesc)....textul e aiurea si induce in eroare

Multumesc pentru pont.

Echipat cu Fes negru si cu Esarfa neagra am muncit 15 secunde la Ataca postalionul pe la ora 11:15 si a picat o stea de serif aurie.
Urmatorul pas este revenirea in sectorul 7 la impartitor aceptarea noi misiuni si vanzarea si cumpararea de obiecte de la piata.

Va tin la curent cu pasi urmatori.
 

DeletedUser22154

Guest
Dupa ce vindem si cumparam 5 obiecte la piata ( eu le-am pus la piata globala ) apare o noua misiune unde ne solicita sa Folosim plicul Strainului.
Pentru a obtine plicul ne echipam cu steaua serifului cea aurie gasita la misiunea de mai devreme. Pica mai greu, mie unuia mi-a picat a 25-a oara a cate 15 secunde.
Dupa ce ai plicul il deschizi si vei primi niste bani. Dupa deschiderea plicului vei putea inchide misiunea.
 

DeletedUser19531

Guest
A incercat cineva sa munceasca pentru steaua de serif la 09:00 dimineata???

Edit: am aflat raspunsul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22154

Guest
Continuare misiune

Te imbraci in setul de Quaker si astepti pana la ora 21:00 si apare o misiune la hambar.

Dupa acesta misiune apare alta unde ti se cere un tablou cu scene de lupta. Eu am muncit la Spargere cate 15 secunde de 5 ori si a picat tabloul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
asteptam noi detalii !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22154

Guest
Pasul urmator
Ne trebuie 10 ulciare sparte, 10 bate cu cuie si 10 granit ( arma )
Urmatoarea misiune
6 ore vanare pume

Va tin la curent.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus