Misiunea ,,Poti sa ne spui unde a umblat iepurasul de paste?''

  • Autor subiect DeletedUser7664
  • Data de început

DeletedUser7664

Guest
Barmanul Henry Walker
Hei djproject1995 ce părere ai de un foc de Paște anul acesta? Mie cu siguranță mi-ar plăcea. Am adunat niște lemne, dar după anul trecut oamenii se așteaptă la un foc de tabără uriaș, iar pentru asta avem nevoie de mult mai multe lemne. Te rog să ma ajuți cu niște lemne.

Indicaţie: Ceva colorat și strălucitor se zărește în iarbă. Ce poate fi?
Necesar:
- Lemn 3/3
- Un ou spart 0/1 sau Prima piesă din puzzle 0/1


Unde gasesc un ou spart sau prima piesa din puzzle?
 

DeletedUser25910

Guest
Barmanul Henry Walker
Hei djproject1995 ce părere ai de un foc de Paște anul acesta? Mie cu siguranță mi-ar plăcea. Am adunat niște lemne, dar după anul trecut oamenii se așteaptă la un foc de tabără uriaș, iar pentru asta avem nevoie de mult mai multe lemne. Te rog să ma ajuți cu niște lemne.

Indicaţie: Ceva colorat și strălucitor se zărește în iarbă. Ce poate fi?
Necesar:
- Lemn 3/3
- Un ou spart 0/1 sau Prima piesă din puzzle 0/1


Unde gasesc un ou spart sau prima piesa din puzzle?

http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_154
 

DeletedUser1088

Guest
da 15 secunde la defrisare si vezi sa nu ai nicio şa echipata sau altceva ca altfel nu iti da
 

DeletedUser7664

Guest
Multumesc frumos.


Am ajuns aici:

cum arată-mi piesele de puzzle. Să vedem...Asta merge aici și asta ....acolo și...
Necesar:
- Prima piesă din puzzle 0/1
- A doua piesă din puzzle 0/1
- A treia piesă din puzzle 0/1
- A patra piesă din puzzle 0/1


Unde gasesc piesele?
 

DeletedUser

Guest
Multumesc frumos.


Am ajuns aici:

cum arată-mi piesele de puzzle. Să vedem...Asta merge aici și asta ....acolo și...
Necesar:
- Prima piesă din puzzle 0/1
- A doua piesă din puzzle 0/1
- A treia piesă din puzzle 0/1
- A patra piesă din puzzle 0/1


Unde gasesc piesele?

Deschizi cele 4 oua si gata! :up: Simpu, nu? :ras:
 

walllygator

Greenhorn
ou spart

am dat ieri vreo 200 de actiuni la defrisare, taierea copacilor si pluta, cu haine, fara haine, si nu mi-a picat primul ou. trebuie ceva special anul asta?
 

DeletedUser27263

Guest
unde gasesc celelate 3 oua sparte?
 
Ultima editare de un moderator:

Shady72

Greenhorn
Am o problema, imi apare ca am toate necesare la misiune, adica lemn si ou spart/ piesa puzzle.. da cand dau click pe misiune din jurnalul de misiuni, nu apare misiunea ca sa ii dau incheiere. Ce are trebui sa fac ? xD
 
Am o problema, imi apare ca am toate necesare la misiune, adica lemn si ou spart/ piesa puzzle.. da cand dau click pe misiune din jurnalul de misiuni, nu apare misiunea ca sa ii dau incheiere. Ce are trebui sa fac ? xD

Ai toate campurile de la cerinte bifate ? Încearcă un refresh la pagina/curatare cookie-uri la browser.

PS: vezi că îți cere Prima piesă din puzzle / Un ou spart
Era bun un print ...
 

Shady72

Greenhorn
Da, imi apare ca le am... am alea de vreo 2 zile. si mereu cand dau click, mi l deschide pe Henry da nici macar nu apare acolo numele misiunii
 
Nu mai e valabila atunci misiunea.

Îmbunătățiri la misiunea de Paște

Misiunea "În căutarea Iepurașului de Paște" este disponibilă între 05.04.2020, ora 00:00 și 26.04.2020, ora 00:00. totuși nu toate misiunile au cerință de timp.
 
Sus