Misiunea "Prietenul lui Colcord

  • Autor subiect DeletedUser10117
  • Data de început

DeletedUser10117

Guest
Povestea lui Colcord:..Aceasta misiunea a fost implementata in joc,deoarece vad ca apare la realizari si trebuie sa fie finalizata

Daca s-a implementat cum incepe aceasta misiune?ce trebuie sa echipez sa-mi apara?
 

DeletedUser20463

Guest
"A tinut steagul",stie cineva daca se refera la fort?
 

DeletedUser26089

Guest
Povestea lui Colcord:..Aceasta misiunea a fost implementata in joc,deoarece vad ca apare la realizari si trebuie sa fie finalizata

Daca s-a implementat cum incepe aceasta misiune?ce trebuie sa echipez sa-mi apara?

misiunea apare la barmanul Henry
eu nu am echipat nimic special sau sa fac ceva deosebit doar am intrat si am vazut ca am o misiune de facut
ieri a aparut la mine
 

DeletedUser13278

Guest
Echipeaza un steag de la impartiri parcele si munceste la aduna flori de lotus.
 

DeletedUser22488

Guest
asta-i o misiune pentru cei cu level peste 75. bijuteriile se pot obtine de la ambuscada. pentru munca asta iti trebuie lvl 75. cei care nu-l au si nu gasesc bijuteriile la piata nu pot indeplini misiunea
 

DeletedUser

Guest
asta-i o misiune pentru cei cu level peste 75. bijuteriile se pot obtine de la ambuscada. pentru munca asta iti trebuie lvl 75. cei care nu-l au si nu gasesc bijuteriile la piata nu pot indeplini misiunea

Bijuteriile pot fi cumparate de la piata sau pot fi gasite in cufar.
 

DeletedUser

Guest
per level dar sunt un amalgam de atribute si indemanari de valoare mica .decat 10 atribute de valoare 3 mai bine unul de valoare 30.
 

DeletedUser16211

Guest
- Echipează: Telegramă de la Charles 0/1
de unde se ia?
 

DeletedUser18294

Guest
interese multiple :)

Împuşcă-l pe Billy Cuţitarul,,cum il fac? ma batut,,l-am batut,l-am lesinat si nimic???
 

DeletedUser25713

Guest
Help, am lvl 124, sunt la misiunea la barman, Picnic (Misiuni repetabile de sărbători), nu reușesc la gasesc sos pentru grătar. Am muncit la Spargere, Prinde cai, Vânează urși grizzly, nu pica de nicăieri. Scuze daca nu am pus postarea unde trebuia.
 

solitaryMan

Trapper
Help, am lvl 124, sunt la misiunea la barman, Picnic (Misiuni repetabile de sărbători), nu reușesc la gasesc sos pentru grătar. Am muncit la Spargere, Prinde cai, Vânează urși grizzly, nu pica de nicăieri. Scuze daca nu am pus postarea unde trebuia.

La mine a cazut la "Prinde cai"(la 15s).
 
Ultima editare:
Sus