Misiunea secretele westului

  • Autor subiect DeletedUser8834
  • Data de început

DeletedUser26809

Guest
Exista vreo rezolvare la misiunea de la Maria sau e doar de batjocura facuta misiunea aceia, poate cineva sa dea un raspuns sau macar o solutie ca mi se pare absurd sa te rogi timp de 10 ani fara oprire sa o poti rezolva
Aceasta este misiunea :
Screenshot-2018-5-10 00 42 47 - Knoxville - The West.png Screenshot-2018-5-10 00 41 49 - Knoxville - The West.png
ro20.the-west.ro
ro20.the-west.ro
 

DeletedUser1088

Guest
Exista vreo rezolvare la misiunea de la Maria sau e doar de batjocura facuta misiunea aceia, poate cineva sa dea un raspuns sau macar o solutie ca mi se pare absurd sa te rogi timp de 10 ani fara oprire sa o poti rezolva
Aceasta este misiunea :
Vezi atașament 2932 Vezi atașament 2933
ro20.the-west.ro
ro20.the-west.ro

Misiunea aia nu trebuie facuta trebuie sa echipezi galeata de pompier apoi te duci la maria iti da alta misiune si dupa ce o termini misiunea cu galeata poti sa anulezi aia cu rugaciunile.
 

DeletedUser27046

Guest
Salutare, stie cineva unde pot gasi cheia nr. 2 si cheia nr. 3 ? Am muncit la culegator de portocale si la negustor ambulant dar nu mi-a picat absolut nimic. A facut rost cineva de ele ? Multumesc
 

DeletedUser2680

Guest
Cum fac rost de scrisoarea de la o persoana straina?
 

DeletedUser

Guest
tw-calc.net/quests/group/184
A aparut misiunea mura-n gura. A fost prea dificila sa fie facuta folosind textul din joc. E nevoie de comenzi de genul "Du-te la East Point", "Munceste la portocale", "Echipeaza ciorapii aia noi, fara gauri" etc. Ca la circ. "Succesuri" in terminarea misiunii, premiul oricum nu functioneaza momentan ;)
 
Sus