Misiunea Vremea recoltei 2019

acvilosul

Greenhorn
Chiar nu se baga aceasta misiune si anul asta? Sau va fi bagata peste un timp? Ar fi chiar o prostie sa nu mai fie bagat din moment ce sunt 4-5 realizari legate de acea misiune
 

just4fun

The Boss
Acele misiuni au fost strict legate de eventul de anul trecut si drept urmare nu vor fi bagate iar (nu sunt misiuni repetabile).
 

SkyfeetCH

Greenhorn
Am si eu o intrebare legata de event: In cazul in carenu am destule bucati de " o bucata de panza rupta" cum pot sa fac misiunea de la serif?
 

Moonlight

Greenhorn
Ne-ați băgat pe gât un event cu 100 de spice în care pică lucruri ridicole și inutile, misiuni la ferma Wilson pe care evident nu le putem face pentru că ne trebuie 4 scrisori care picau în cerealele de la eventul de anul trecut PLUS că penele galbene și roz nu sunt licitabile.Va întreb, pentru ăștia care bagă bani în joc, ne luați la misto?Și va mai întrebați de ce se lasă lumea?Așteptăm cât de curând recompense pentru erorile voastre, unele binemeritate nu un spanac pentru cel care ratează mai mult la fort.
 

Deleted User - 1179425

Guest
Daca am adunat cele 100 spice si mai am nevoie de o pană roșie pt misiune , nu o mai pot rezolva?
 

Arielkia

Greenhorn
Se poate îndeplini şi fără shop.
Am luat şi revolverul, am terminat misiunea şi am obţinut şi realizarea cu 100 de spice.
Spor la "treabă".

west.png
 
Sus