misiuni pentru meserii

DeletedUser

Guest
Dupa cum stiti pentru fiecare clasa de caracter exista un set de misiuni la care castigi lucruri speciale pentru clasa de caracter.Deci m-am gandit ca ar trebui sa apara cate un personaj pentru fiecare meserie.aici vom face misiuni si primim retete pentru meseri.
 

DeletedUser19554

Guest
Dupa cum stiti pentru fiecare clasa de caracter exista un set de misiuni la care castigi lucruri speciale pentru clasa de caracter.Deci m-am gandit ca ar trebui sa apara cate un personaj pentru fiecare meserie.aici vom face misiuni si primim retete pentru meseri.

Contra
-mult de munca
-cate un personaj pentru fiecare meserie? Nu ar incapea in saloon :))
 

DeletedUser

Guest
misiunile pentru meseri vor aparea dupa ce terminam misiunile de caracter
 

DeletedUser

Guest
Contra nu se merita, dece? Vrei mai multa munca si ce sa fac "acel personaji" hmm...?

Daca nu ai vazut toate misiuniile sunt pe munci si timp de munca(2ore, 1 ora).
 

DeletedUser19531

Guest
sahq 1 poti sa fii putin mai detaliat??? La ce misiuni te referi, ce cunosti???
Am vazut ceva despre obtinerea armei coltul strainului cu ajutorul muzicutei, asta inseamna ca pentru: toporul lui harper, tomahawk-ul vraciului si remington-ul lui pete coincid meseriile de bucatar, sarlatan si pielar???
Mai sunt si alte misiuni inafara de astea??? Cum se pot accesa aceste misiuni???
3d3ecfd4cf76.jpg
 

DeletedUser

Guest
Chiar nu a vazut nimeni ca aici e sectiunea pentru propuneri privind forumul si nu jocul?
 

DeletedUser22377

Guest
DE acord

E o ideie buna as vrea un personaj nou:d:shoot::hmf:
 

DeletedUser

Guest
PRO .. Am level 120 si nu mai am ce sa fac mi-ar prinde bine niste noi misiuni..Si poaate ca la misiuni castigi retete pt meserie . ;)
 
Sus