Misuni

DeletedUser

Guest
nu ,sunt mult mai multe numai ca atatea a gasit weststats.com...;)
 

DeletedUser2539

Guest
am vandut catusile

am vazut ca la misiunea cu transportul de prizonieri imi trebuie catusile, ce fac daca le-am vandut?Mai am de unde s ale cumpar?Sau mai e vre-un job unde pica catuse?
 

DeletedUser

Guest
pai sunt la munca pazestre inchisoarea si ai 1% sanse sa le gasesti
 

DeletedUser

Guest
Si pipa indiana de la Decizia (Sabotaj) - vanatoare de castori - a lui Waupee imi trebuie la vreo misiune?
 

DeletedUser

Guest
dilema

a facut cineva misiunea cu "paddy cel tare?" cum as putea sa il inving? m-am chinuit de vreo 10 ori si nu am reusit. imi spune si mie cineva ce tre sa fac?:confused:
 

DeletedUser

Guest
a facut cineva misiunea cu "paddy cel tare?" cum as putea sa il inving? m-am chinuit de vreo 10 ori si nu am reusit. imi spune si mie cineva ce tre sa fac?:confused:
Pfooai... Greu mai e sa folosesti functia "CAUTA"?

ON Topic: Dai pe incheie misiunea pana il bati...
 

DeletedUser

Guest
la fel m-am chinuit cu hot vezi ca toti banii sa ii depui la banca.alfel daca te bate iti dispar tori bani.mie mi sa intamplat!!!
 

DeletedUser

Guest
la fel m-am chinuit cu hot vezi ca toti banii sa ii depui la banca.alfel daca te bate iti dispar tori bani.mie mi sa intamplat!!!

Nu pierzi banii daca te bate. Pierzi banii doar daca lesini! Pe tine te'a lesinat, nu numai te'a batut.
 

DeletedUser

Guest
am si eu o dilema!!nu stiu ce sa fac!!am misiunea cu capcanele de castori de la indianu ala din salon si misiunea cu blani de castori de la serif!!are vreo importanta daca faca vreuna sau alta?am deja 5 blani dar decat o singura capcana!!
 

DeletedUser1055

Guest
Trebuie sa alegi una dintre ele,cand o alegi pe una cealalta dispare,o alegi si tu pe aia care crezi ca te avantajeaza cel mai mult.
 
Sus