modificare in durata valabilitatii warn-urilor

  • Autor subiect DeletedUser12909
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12909

Guest
Dupa cum spune si titlul propun modificarea duratei de valabilitate a warn-urilor

1.Adica am doilea warn sa fie valabil pe o perioada de timp mai mare decat primul, al treilea sa fie valabil pe o perioada de timp mai mare decat al doilea, al patrulea sa dureze pe o perioada de timp mai mare ca al treilea....
Mai exact propun ca atunci cand iei un warn acesta sa fie valabil pe o perioada de timp mai mare decat precedentul
2. Sau daca iei un anumit numar de warn-uri pe o perioada de timp atunci sa iei ban.

Avantaje:"vacante" mai dese, un forum mai curat, cersetori de warn-uri mai putini si mai rari.


Astept comentariile voastre!
 

DeletedUser12402

Guest
CONTRA!Care ar mai fi treaba adminilor pe forum?Si colectionarii de warnuri...Doar ca sa trolleasca mai stau pe aici...Fara ei forumul ar fi mort...
Deci pentru tine forumul este doar pentru a colectiona warnuri

Nu ti se pare cam SF ideea?Adica daca incalc regula x iar dupa ce imi expira warnul sa o incalc iarasi si sa iau o "pedeapsa" mai mare?
Cum ar fi in cazul inchisorii...Pentru aceiasi crima nu se va da mai mult lui x-ulescu pentru ca a mai fost odata la inchisoare...Va da tot la fel ca lui y...
Si nu,nu doar pentru asta am cont pe forum.Dar cei vechi nu prea mai joaca si deasta au ramas pe forum.Doar ca sa mai faca rost de warnuri.
Clonele s-ar inmulti(cel mai probabil) iar asta nu prea inseamna un forum curat:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12909

Guest
CONTRA!Care ar mai fi treaba adminilor pe forum?Si colectionarii de warnuri...Doar ca sa trolleasca mai stau pe aici...Fara ei forumul ar fi mort...Nu ti se pare cam SF ideea?Adica daca incalc regula x iar dupa ce imi expira warnul sa o incalc iarasi si sa iau o "pedeapsa" mai mare?
Cum ar fi in cazul inchisorii...Pentru aceiasi crima nu se va da mai mult lui x-ulescu pentru ca a mai fost odata la inchisoare...Va da tot la fel ca lui y...
Si nu,nu doar pentru asta am cont pe forum.Dar cei vechi nu prea mai joaca si deasta au ramas pe forum.Doar ca sa mai faca rost de warnuri.
Clonele s-ar inmulti(cel mai probabil) iar asta nu prea inseamna un forum curat:))

Deci pentru tine forumul este doar pentru a colectiona warnuri


pai daca mai omoara o data o persoana il baga mai usor la parnaie pentru ca are atecedente(deci se iau in calcul antecedentele)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9859

Guest
:nu:
pai daca mai omoara o data o persoana il baga mai usor la parnaie pentru ca are atecedente:boone:

CONTRA din cate stiu eu daca esti certat cu legea admini nu mai trec cu vederea chiar orice iar daca esti cuminte trec cu vederea destul de multe incalcari...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus