Modificarea setarilor servarului

  • Autor subiect DeletedUser8320
  • Data de început

DeletedUser8320

Guest
Buna ziua

Doresc sa propun 3 modificari care sa le transmiteti mai departe catre moderatori .

1. modificarea factorului de viteză pentru deplasare de la 1.000000 la 3.000000 sau macar 2.0000000 , deoarce jocul s-a tot modernizat in schimb am ramas pe aceeasi platforma veche de 8-9 ani

2. modificarea timpului pentru prima runda de fort de la 5 minute la 2.5 minute sau 3 minute , economisind un mic timp din acelasi motiv ca si mai sus.

3. la toate misiunile unde se cer dueluri cei care sunt pe fort sau munci sunt dezavantajati fata de cei care sunt pe duel deoarece duelisti pot face foarte usor toate muncile si corect ar fi sa se creasca factorul de risc si pdm la fiecare munca pentru a fi un echilibru echitabil cat de cat in joc.

Consider benefice aceste 3 modificari tinand cont de cum a evoluat jocul in ultimii ani .

Multumesc
 

DeletedUser25697

Guest
Sunt de acord dar sincer pana acuma nu am vazut sa se schimbe ceva la joc din ce am propus noi pana acuma mereu fac cum vor ei desi iti urez bafta!
Eu iti sustin ideea si sun PRO
 

DeletedUser8320

Guest
Referitor la punctul 3 se poate implementa si o alta varianta .
Poate este prea dificil de schimbat in totalitate pdm si factorul de risc la munci si mai simplu ar fi ca la misiuni sa ti se dea o alternativa in care sa poti opta daca doresti sa faci N nr de dueluri sau sa muncesti N nr de ore/minute , dar sa fie ceva echilibrat ca si durata si energie /
 
Sus