Motive mai sus !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE:Sanctionari mai drastice
DESCRIERE SUGESTIE:Cer ca acesti useri ce raspund in forumurile Propuneri si idei West si Propuneri si idei forum fara sa spuna o parere personala si raspund gen "Contra.Motive mai sus" ; "La fel ca Putzulica Contra/Pro" , "Afirm la spusele colegului meu" ....etc. , sa fie sanctionati mult mai drastic.Mai bine sa nu raspunda decat sa faca asta pentru a li se adauga un post !
AVANTAJE:Jucatorii vor invata sa isi spuna opiniile , nu numai sa afirme opinia altuia !
DEZAVANTAJE: Dezavantaje sunt pentru acesti useri ce sper ca vor fi sanctionati !... altele nu gasesc !
 

DeletedUser17106

Guest
NUME SUGESTIE:Sanctionari mai drastice
DESCRIERE SUGESTIE:Cer ca acesti useri ce raspund in forumurile Propuneri si idei West si Propuneri si idei forum fara sa spuna o parere personala si raspund gen "Contra.Motive mai sus" ; "La fel ca Putzulica Contra/Pro" , "Afirm la spusele colegului meu" ....etc. , sa fie sanctionati mult mai drastic.Mai bine sa nu raspunda decat sa faca asta pentru li se adauga un post !
AVANTAJE:Jucatorii vor invata sa isi spuna opiniile , nu numai sa afirme opinia altuia !
DEZAVANTAJE:Dezavantaje sunt pentru acesti useri ... altele nu gasesc !

a mai fost propusa si nu s-a acceptat, contra.
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece o asemenea regula este deja :)) eu am luat mai demult avertisment pentru asa ceva :D
 

DeletedUser

Guest
CONTRA deoarece o asemenea regula este deja :)) eu am luat mai demult avertisment pentru asa ceva :D

Afirm la spusele colegului meu.....

:)):))
acum pe bune, sunt CONTRA... e o idee care a mai fost pusa si nu a fost acceptata.
 

DeletedUser10054

Guest
Afirm și eu spusele colegului meu.
Este o regula pentru lucrul acesta
. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
CONTRA și s-a mai propus
 

DeletedUser8160

Guest
Porcarie de idee daca s-a mai spus ceva dc sa repeti ca papagalul ca o zis cel dinaintea ta ?
 

DeletedUser

Guest
Sorry nu stiam ca s-a mai propus !Se poate inchide topicul ...

Vad ca va place asta cu "Afirm la spusele colegului meu" :D:))


Porcarie de idee daca s-a mai spus ceva dc sa repeti ca papagalul ca o zis cel dinaintea ta ?

Sunt mai nou si am stiut ca a mai facut cineva o astfel de propunere....si nu e o porcarie...e o idee ca toate ...daca nu iti convine asta e; da asta nu inseamna ca repet papagal !..nu poti sa vorbesti si tu civilizat ?...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12402

Guest
Afirm la spusele colegilor de mai sus.
S-a mai propus...Tu iti dai seama ca toata lumea ar avea ban?Eu as avea vreo 50 de vertismente...CONTRA!
Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 

DeletedUser

Guest
1. Un caută nu ar fi stricat, dar e chiar bine că le mai aminteşti moderatorilor, deşi nu vor lua în seamă propunerea : (
http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=21559&highlight=motivele
http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=19425&highlight=motivele

2.
CONTRA deoarece o asemenea regula este deja :)) eu am luat mai demult avertisment pentru asa ceva :D

Nu, nu este regulă. Ştiu că mai luăm din când în când, dar toţi aţi luat atunci când eu aveam ideea deoarece chiar mă scotea din minţi când căutam şi eu nişte argumente şi mergeau şiruri... şiruri de "pro motivele de mai sus" : ))

Porcarie de idee daca s-a mai spus ceva dc sa repeti ca papagalul ca o zis cel dinaintea ta ?

Ciudat e un lucru :) Vă faceţi probleme de la "a repeta ca papagalul", dar nu vă daţi seama cum tot repetaţi şi repetaţi "motivele de mai sus"? Oricum, nu asta e ideea, ci să nu mai faceţi degeaba posturi.

Afirm la spusele colegilor de mai sus.
S-a mai propus...Tu iti dai seama ca toata lumea ar avea ban?Eu as avea vreo 50 de vertismente...CONTRA!

Şi ce dacă aţi avea ban? Cui îi pasă? Nimeni nu v-a pus să faceţi asta : )

Contra

exista deja o regula pt asta ..

Regula aceea, nu este identică cu asta pe care o vrem implementată, şi de asemenea moderatorii tot nu respectă sancţionările pe care trebuie să le dea.
Să fiu on: Găseşti toate motivele mele menţionate mai sus pe la citate şi în topicul meu : )
 

DeletedUser

Guest
Pe mine ma mira faptul ca spuneti CONTRA.... la o propunere ce vrea defapt reactualizarea regulamentului.... ESTE INCREDIBIL!

 

DeletedUser

Guest
Contra, deoarece multi o sa ramana fara ideid e a spune apoi, un contra, un pro , inca un contra si hop nu mai au ce sa zica...
cum spuneam Contra.
 

DeletedUser9380

Guest
Contra, deoarece multi o sa ramana fara ideid e a spune apoi, un contra, un pro , inca un contra si hop nu mai au ce sa zica...
cum spuneam Contra.

Atunci mai bine nu mai comentezi nimic.Eşti obligat de regulament să comentezi la toate ideile.Nu.Răspunzi doar la cele la care ştii că ai un argument de adus ideii în cauză.Dacă nu, atunci nu mai spune „PRO, motivele mai sus” sau „CONTRA, motivele mai sus”.Ştiu că vreţi steluţe, dar încercaţi să le obţineţi cinstit.Nu spui „Motivele mai sus” la fiecare idee propusă.Dacă eşti primul pe pagină ce faci?Tot „Motivele mai sus” zici?
Este o idee foarte bună.Chiar dacă a mai fost propusă, ar trebui să fie luată în seamă de către admini.
 

DeletedUser10567

Guest
Initial postarile scurte de genul: contra/pro trebuiau sanctionate.

E inutil, contra.
 

DeletedUser

Guest
ar fi mai frumos ca fiecare sa nu mai spuna " motive mai sus " ci sa de copy paste cu motivu` lui preferat....contra
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus