Motive pro/contra, warn

  • Autor subiect DeletedUser9859
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9859

Guest
Nume: ^^
Descriere:

Dupa cum ati vazut probabil se face des spam la propuneri cu urmatorul motiv:
"NU AI POZE
CONTRA"

Din cate stiu eu nu exista nici o regula ca trebuie sa punem POZE, mai ales ca la peste 50% din cazuri nu e neovoie.

As vrea sa se ia o masura impotriva acestor posturi, pentru ca acesta este spam.
Adica la o propunere de genu:"Sa nu mai fie functia cutare din motivul cutare si nu mai stiu ce " un raspuns gen:"CONTRA ca nu ai poze" este spam curat.

Avantaje:Mai putin spam, mai putini post-hunteri, mai putine motive stupide care ma-nerveaza
Dezavantaje:Aia care fac acest spam o sa se supere.
 

DeletedUser

Guest
PRO deoarece ideile bune nu trebuie sa aiba neaparat poze :) uiattiva de explu pe net la sectiunea Development Discussions sa vedeti ca multe din idei nu au poze ;)

De cand am intrat pe forum e prima data cand te vad ca spui PRO

oN:
Pro,Nu conteaza daca are poze si e descrisa bine propunerea,conteaza sa ne poata ajuta in joc.
 

DeletedUser6410

Guest
PRO deoarece ideile bune nu trebuie sa aiba neaparat poze :) uiati-va de exemplu pe forumul celor de pe .netla sectiunea Development Discussions sa vedeti ca multe din idei nu au poze ;)
 

DeletedUser

Guest
PRO!sunt foarte multe idei bine gandite si dezvoltate dar poate jucatorul nu stie ce face butonul PrtSc sau nu stie lucra doar in Paint si pozele sunt de calitate rea si ideea e lasata balta din cauza pozelor
 

DeletedUser15715

Guest
PRO!
Ai mare dreptate , multi spun contra deoarece nu avem poze la idei dar nu conteaza aproape deloc.
Vreau sa spun ca multe idei geniale au fost respinse si nu au fost loate in considerare din stupidul motiv ca nu au poze...
 

DeletedUser12447

Guest
PRO
Ce conteaza pozele?ar trebui sa-si imagineze si ei putin...
 

DeletedUser15693

Guest
PRO!

Orice propunere cat de mica apropiata sa zicem de un raport.Apoi vine spune ca nu ai poze...

Cand se zice ca nu ai poze sunt pentru ideeile care ar face o mare schimbare la joc.
 

DeletedUser18124

Guest
Pro are dreptate nu trebuie neaparat poze daca ideea este buna
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus