Munci noi Lumea 2

  • Autor subiect Gangster Ray
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ce e cu atatea munci??

Sunt si misiuni pentru astea?
 

DeletedUser2704

Guest
din cauza uptadeulu 1.14---au aparut munci noi si cele vechi vor avea alta pozitie pe harta
 

DeletedUser48

Guest
citeste postul la western star .. daca e fa si surfing pe net .. pe urmatoarele siteuri ca sa fii la nou cu ultimile noutati :
forum.the-west.de
forum.the-west.net

:)
 

DeletedUser1055

Guest
unele munci s-au modificat,ori cer mai multe puncte de munca ori cer diferite indemanari.....
 

DeletedUser

Guest
sutn super misiunile,si cele vechi au fost ingreunate:((...
aveam 27 pct la comert,acum am 2:))...
la lemn nici nu mai pot:))...ioi...;))...
 

DeletedUser

Guest
mamaaa...innebunesc cu update-ul asta..acum nu mai am puncte pt misiunea cu sarma ghimpata si am doar o rola de sarma..:(((
 

DeletedUser

Guest
dupa ce te chinui sa iti faci o strategie , iti pierzi timpul cu jocul asta , ei schimba tot si dau peste cap ... incredibil . Nu exista zi in care sa nu ma surprinda cu ceva jocul asta , in rau !
 

DeletedUser

Guest
aham,aici ai dreptate,stai urmaresti pe siteuri sa vezi ce misiuni vin,cum sa iti imparti cel mai bn punctele sa faci munci banoase...(in cazul meu)...si acum cer cu cate 20 pct mai mult...:(...acum ast sa inceapa l3 sa o luam de la capat:))
 

DeletedUser

Guest
la misto

mi-am dezvoltat caracterul ca sa pot face anumite munci si acum... asta nu e o treaba serioasa....
am mai dat bani si pe premium...

cred ca ma las
 

DeletedUser

Guest
Urmatorul update 1.14 va fi facut in curand (nu cunoastem data exacta)

Momentan cele mai importante modificari cunoscute vor fi:

--- Cateva slujbe noi. De asemenea cele vechi vor avea o noua pozitie pe harta.
--- Misiuni noi.
--- Ghetele gri si bluza gri vor fi disponibile la toate magazinele de nivelul 1.
--- Log-ul orasului va contine informatii despre cele mai importante actiuni petrecute in oras. (invitatiile trimise, intrari si iesiri ale jucatorilor, etc...)
--- Posibilitatea de a scoate poza din profilul orasului

De asemenea cateva bug-fix-uri (printre care si problema alegerii caracterului folosind Internet Explorer 6)


Lista aceasta nu este finala si poate suferi modificari.

aici nu zice nimic de modificarea, dificultatii vechilor munci :mad:
 

DeletedUser

Guest
Aceste munci vor fi si pe L1 dupa ce se updateaza... Pe L1 merge mai greu pentru ca sunt mai multi jucatori pe ea...
 

DeletedUser

Guest
aici nu zice nimic de modificarea, dificultatii vechilor munci :mad:

dar zice
Lista aceasta nu este finala si poate suferi modificari.

ca tot veni vb de munci noi...iauite ce dau astia la rame:|...
astia 2 cica muncesc la sicriee..

maistaiia9.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mamaaa...innebunesc cu update-ul asta..acum nu mai am puncte pt misiunea cu sarma ghimpata si am doar o roa de sarma..:(((
 

DeletedUser

Guest
mamaaa...innebunesc cu update-ul asta..acum nu mai am puncte pt misiunea cu sarma ghimpata si am doar o roa de sarma..:(((

la fel si eu :(( bine ca mai avem cateva puncte de rezerva si niste iteme,acum pot sa o fac la loc dar tot aiurea e :(
 

DeletedUser

Guest
PWG are dreptate..nu este specificat nicaieri ca suma celor 5 indemanari la munci se va mari..de ce este marita?:confused:
 

DeletedUser

Guest
sa fie jocul mai greu,si chit ca nu imi prea convine...asta e...:)..
e mai fain sa fie mai greu jocul...:)..
sasa eu doar ma duelez...asa ca...
 

DeletedUser1350

Guest
si eu aveam in vaneaza curcani 3 puncte si acum mai imi trebuie 11 :(:(:(
 

DeletedUser

Guest
dap... cred ca se cauta sa faca jocul atractiv doar pentru cei care se dueleaza...
dar si ei pierd ca o sa fie bani mai putini
 

DeletedUser

Guest
care este ideea de se tot modifica punctele pt o slujba???
la vanatoare de castori este o diferenta de 34 de puncte cine apucat sa faca misiunea bine cine nu sta si asteapta...
sunt avantajati tot cei care au trecut de lvl 40:mad:
de ce nu sunt lasate in pace si sa se introduca munci noi cat vreau dar cele vechi sa ramana cum au fost ...e total aiurea:confused:
 

DeletedUser

Guest
totusi nu e corect ca omul sa inceapa o munca si sa se trezeasca in alta si asta doar ca nu au ales alte coordonate pt. noile slujbe.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus