Muncitor

DeletedUser

Guest
Pentru cei care sunt muncitori...nu credeti ca nu este foarte rentabil sa avem aceasta clasa? Mi se pare ca se primeste prea putina experienta la construirea oraselor...Azi am terminat hotelul la nivelul 5 si am primit 22 xp..Spuneti-va si voi parerea!
 

DeletedUser

Guest
Parerea mea e ca trebuia sa-ti alegi alta clasa de caracter atunci :) . Nu te-a pus nimeni sa te faci muncitor ;) .
 

DeletedUser6410

Guest
Pentru cei care sunt muncitori...nu credeti ca nu este foarte rentabil sa avem aceasta clasa? Mi se pare ca se primeste prea putina experienta la construirea oraselor...Azi am terminat hotelul la nivelul 5 si am primit 22 xp..Spuneti-va si voi parerea!

LA construirea oraselor se primesti putina experienta ca muncitor dar daca alegi clasa muncitor si te specializei pe munci care dau experienta mai multa o sa iei cu 5% mai mult decat celelate clase daca nu ai cont premium activat si cu 10% mai mult daca il ai activat :D, Daca te faci muncitor nu esti obligat sa te specializezi pe construire
 

DeletedUser

Guest
Intrebare

Stie cineva cum se poate obtine gramada de noroi?Am lucrat 6 ore echipat cu tarnacopul la dinamita, dar nimic...dar galeata din setul de pompieri?Stie cineva cum se obtin toate astea?Multumesc
 

DeletedUser6728

Guest
Mie imi convine muncitor , am facut un reskill si mi le-am pus e vigoare :P (punctele pe construire)
 

DeletedUser

Guest
Stie cineva cum se poate obtine gramada de noroi?Am lucrat 6 ore echipat cu tarnacopul la dinamita, dar nimic...dar galeata din setul de pompieri?Stie cineva cum se obtin toate astea?Multumesc

Cauta....uite aici

Pentru cei care sunt muncitori...nu credeti ca nu este foarte rentabil sa avem aceasta clasa? Mi se pare ca se primeste prea putina experienta la construirea oraselor...Azi am terminat hotelul la nivelul 5 si am primit 22 xp..Spuneti-va si voi parerea!

Asa este nu primesti experienta multa la dezvoltarea oraselor in schimb daca iti alegi clasa de caracter muncitor si o indemanare buna poti scoate lejer 600-700 de puncte de experienta/zi si asa cum a zis si patrat ai acumulezi cu 5% mai multa experienta fata de celelalte clase de caracter daca nu ai activat Contul Premium si cu 10% daca il activezi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8396

Guest
De ce s-ar face cineva muncitor cand e cel mai atacat caracter si nici macar nu are posibilitatea sa munceasca de toata energia...ca tre sa construiasca la oras.Banuiesc ca cei care se fac muncitor se fac doar de curiozitate si ca sa poata sa puna la profil : Cine ataca muncitorii e las etc etc ..bla bla :)) ..Asta e parerea mea despre caracteru asta :))
 

DeletedUser

Guest
De ce s-ar face cineva muncitor cand e cel mai atacat caracter si nici macar nu are posibilitatea sa munceasca de toata energia...ca tre sa construiasca la oras.Banuiesc ca cei care se fac muncitor se fac doar de curiozitate si ca sa poata sa puna la profil : Cine ataca muncitorii e las etc etc ..bla bla :)) ..Asta e parerea mea despre caracteru asta :))

Si tu crezi ca Soldatii sau Duelistii nu sunt atacati?:))
 

DeletedUser

Guest
De ce s-ar face cineva muncitor cand e cel mai atacat caracter si nici macar nu are posibilitatea sa munceasca de toata energia...ca tre sa construiasca la oras.Banuiesc ca cei care se fac muncitor se fac doar de curiozitate si ca sa poata sa puna la profil : Cine ataca muncitorii e las etc etc ..bla bla :)) ..Asta e parerea mea despre caracteru asta :))

si ce daca is atacati. daca cei care ii ataca sunt lasi asta e viata , am fost muncitor si stiu cum e , ei sunt cei mai importanti
 

DeletedUser

Guest
Pe lumea 2 nu ma ataca nimeni si sunt muncitor...
Nu te lauda ca poate starnesti pe cineva si te viziteaza poate chiar o va face regulat :))
si referitor la intrebare muncitorul e foarte bun dar parca tot mai distractiv e soldatul
 

DeletedUser

Guest
eu mam facut muncitor pe lumea 6 ( mai acm am facu contu) si am luat un oras mic si lam evoluat...imi convine clasa si nu ma deranjeaza daca ma ataca cineva!
 

DeletedUser11264

Guest
eu nu am avut niciodata muncitor si nici nu o sa am deoarece e o clasa care nu se misca din oras,doar sta si construieste
 

DeletedUser8396

Guest
eu nu am avut niciodata muncitor si nici nu o sa am deoarece e o clasa care nu se misca din oras,doar sta si construieste

Mda, e buna pentru cineva care nu e on ;)) .Da 6 ore de construire la oras sau munca si gata :))
 

DeletedUser

Guest
De ce s-ar face cineva muncitor cand e cel mai atacat caracter si nici macar nu are posibilitatea sa munceasca de toata energia...ca tre sa construiasca la oras.Banuiesc ca cei care se fac muncitor se fac doar de curiozitate si ca sa poata sa puna la profil : Cine ataca muncitorii e las etc etc ..bla bla :)) ..Asta e parerea mea despre caracteru asta :))

:P cand ai o echipa alaturi de care ai jucat si joci pe mai multe lumi la un moment dat consideri ca-ti vine si tie randul sa "te sacrifici" pentru ceilalti sa le construieti si tu un oras pe o lume. dar asta presupune sa ai anumite trasaturi de caracter pe care nu ai sa le intalnesti la multi jucatori.<3W
 

DeletedUser10049

Guest
mie niciodata nu mi-a placut sa ma fac muncitor, daca nu iti convine fa-te aventurier, duelist sau soldat.
 
Sus