Muntii negri (fara vesti bune)

  • Autor subiect nikollasxxx
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Muntii negri (fara vesti bune)
Am aceasta misiune si nu o pot rezolva, am scrisoare dar cand o echipez nu ma lasa sa fac duel cu Gui-Kate... o fi bug ceva sau nush eu cum sa o fac?

Si o alta problema dupa ce rezolv Agricultură IV ma duc la Flint Westwood rezolv misiunea asta cu Tăierea copacilor (10x) imi da 50 exp... si urmatoare imi da o cutie, deschid cutia imi da propietarul unei ferme si scrisoare veche... dupa aceea urmeaza mis Adevăratul proprietar... echipez propietarul unei ferme dar misiune imi mai cere sa termin Adevaratul propietar IV... si nush cum... cine a facut poate ma poate ajuta si pe mine...

cred ca am postat unde nu trebuie, scz...
 

DeletedUser24877

Guest
Sunt 3 variante la ajutor de serif : la Maria, Henry , Waupee . o alegi pe cea a indianului . este cea buna , uita-te pe Tw-db . Daca ti-am fost de ajutor da-mi te rog un punct de reputatie <3W
 

DeletedUser

Guest
nu inteleg...
Ai găsit un titlu de proprietate pentru ferma lui Fint Westwood cu un alt nume pe el, dar Flint are şi el titlu de proprietate pentru ferma. Dacă nu reuşeşti sa dovedeşti că Flint a falsificat titlul său nu pot face nimic. Găseşte proprietarul! Incearcă să arăţi titlu cu numele său prin saloon, cei de aici stiu multe despre alţii şi sigur unul te poate ajuta. Dacă reuşeşti să dovedeşti că Flint a falsificat titlul am să îţi ofer o recompensă.

Stie cineva ce trb sa fac??
 

DeletedUser24877

Guest
Acestia sunt pasii :
1- echipezi (propietarul acestei ferme)
2-Dupa ce accepti misiunea serifului cu actul echipat - Maria, Henry si Wauppe au trei misiuni diferite despre propietar
3- Te duci la toate cele trei personaje( dar intai: fiecare persoana are o descriere a propietarului- te uiti pe act si vezi descrierea lui Dean Anderson: un barbat slabut cu numai stiu ce)
4- Dintre cele trei alegeri( misiuni) o alegi pe cea a indianului.


Pe scurt : te duci la Wauppe si accepti accea misiune ( dar cu actul echipat!!!)
 

DeletedUser

Guest
Acestia sunt pasii :
1- echipezi (propietarul acestei ferme)
2-Dupa ce accepti misiunea serifului cu actul echipat - Maria, Henry si Wauppe au trei misiuni diferite despre propietar
3- Te duci la toate cele trei personaje( dar intai: fiecare persoana are o descriere a propietarului- te uiti pe act si vezi descrierea lui Dean Anderson: un barbat slabut cu numai stiu ce)
4- Dintre cele trei alegeri( misiuni) o alegi pe cea a indianului.


Pe scurt : te duci la Wauppe si accepti accea misiune ( dar cu actul echipat!!!)

poi problema este ca am acceptat misiunea domnului Serif John Fitzburn... ce se poate face?
 

DeletedUser24877

Guest
Pai dupa ce ai acceptat misiunea serifului ai plecat la indian cu actul echipat?
 
Sus