Nelamurire

  • Autor subiect DeletedUser25456
  • Data de început

DeletedUser25456

Guest
M-am apucat de joc de 1 luna sa zicem,si is duelist..Un atribut la duelist este ca primeste 10% mai multi bani din dueluri..Daca castig un duel cu un bandit primesc 1$ si 9 xp,iar un prieten care este soldat,primeste dintr-un duel cu un bandit de orice nivel,19-60$ si 0-100 xp.. Asta cum vine?
 

DeletedUser25424

Guest
Pai tu probabil ai level mai mic ca prietenul tau, cu cat ai level mai mare cu atat primesti mai multi bani la NPC, si acum nu doar asta este, depinde si de bandit...depinde de noroc in orice caz :):d
 

DeletedUser25456

Guest
Pai tu probabil ai level mai mic ca prietenul tau, cu cat ai level mai mare cu atat primesti mai multi bani la NPC, si acum nu doar asta este, depinde si de bandit...depinde de noroc in orice caz :):d

Eu am in momentul de fata lvl 25,iar el are 26...si banditi bat deobicei de level mai mare,peste 30
 

DeletedUser25424

Guest
Eu am in momentul de fata lvl 25,iar el are 26...si banditi bat deobicei de level mai mare,peste 30

O motivatie de duel scazuta scade experienta pe care o castigi si prada (Lovelele) obtinuta prin duel.


Deci daca ai motivatia mica asta explica de ce ai primit putini gologani la duelul cu NPC.
 

DeletedUser25456

Guest
Da,asta era problema,eu aveam 10% iar el 70% :)

Mersi pentru ajutor
 
Sus