nivelul magazinului

DeletedUser

Guest
Sunt umpic nedumerit in legatura cu nivelul magazinului - armurierului - croitorului.De ce la unele orase magazinul are marfa mai scazuta decat nivelul in sine : "Magazin (Nivel 4)
Marfă: Nivelul 2 " si in functie de ce se ia nivelul marfii?...Imi cer scuze daca am postat gresit.
 

DeletedUser

Guest
pt ca u nu vezi toate marfurile in alte magazine....ela mai exista da u nu le vezi pe toate


daca tot te straduiesti sa raspunzi, straduieste-te sa scrii complet, adaugarea lui t la u nu e atat de complicata: ar fi si corect si inteligibil si ai respecta si regulamentul, care nu permite folosirea limbajului de messenger pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
asta apare in functie cum ai primaria.Cu cat ai mai mare nivelul primariei se dezvolta marfa,bucurandu-te de iteme si arme.
 

DeletedUser2422

Guest
Magazinul, armurierul si croitorul au marfa de nivelul construit doar pentru locuitorii orasului de care apartin. Pentru jucatorii care apartin altor orase ele arata spre vanzare doar marfurile care se gasesc la doua nivele inferioare.
In plus si preturile difera:sunt mai mici pentru locuitorii orasului si mai mari pentru cei din afara.
 

DeletedUser2097

Guest
off:si-a facut aparitia un admin.poate au terminat aranjamentele pt turneu :)
 

DeletedUser

Guest
asta apare in functie cum ai primaria.Cu cat ai mai mare nivelul primariei se dezvolta marfa,bucurandu-te de iteme si arme.

din experienta mea de cand joc acest joc...nu prea am mai auzit asa ceva si nici nam mai citit asa ceva sau poate ca am intrepretat eu gresit...din ce ai scris tu acolo eu am inteles ca daca ai primarie de lvl mare primesti obiecte mai bune...este adevarat??? as vrea sa imi raspunda un admin:D
 

DeletedUser2422

Guest
Nu este adevarat.
Ar trebui sa il pedepsesc pentru informatii false.:)
Este insa adevarat ca si obiectele care ajung in magazin, croitor si armurier chiar la acelasi nivel nu sunt aceleasi pentru toate orasele. Depinde si de noroc. Din multitudinea obiectelor de nivel 2, sa zicem, unele orase primesc anumite obiecte, altele , alte obiecte. Aici intervine norocul, dar nu are nici o legatura cu nivelul primariei.
 

DeletedUser2422

Guest
off:si-a facut aparitia un admin.poate au terminat aranjamentele pt turneu :)


Ultimile amanunte vor fi puse la punct in aceasta noapte.
Fiti cuminti, nu mai bateti campii prin topicuri, ca sa poata DiM sa termine ce are de facut.:) si pentru a putea incepe turneul miercuri.
 

DeletedUser

Guest
eu m-am referit ca daca dezvolti primaria,dezvolti marfa magazinului,armurierului,croitorului.Acolo te bucuri ca ai noi iteme sau arme.
Poti sa ai magazinul la nivel 10,daca ai nivelul 1 la marfa nu gasesti aproape nimic
 

DeletedUser

Guest
nivelul marfii...daca esti in acel oras cu magazin la nivelul patru vei vedea ca si marfa va fi la nivelul 4...dar daca esti inafara orasului vei vedea marfa de nivel 2
 

DeletedUser

Guest
[*]QUOTE=*Calin*;47238]eu m-am referit ca daca dezvolti primaria,dezvolti marfa magazinului,armurierului,croitorului.Acolo te bucuri ca ai noi iteme sau arme.
[/LIST]
Poti sa ai magazinul la nivel 10,daca ai nivelul 1 la marfa nu gasesti aproape nimic[/QUOTE]

eu tot nu inteleg la ce te referi tu...eu din cate stiu primaria nu are nici o legatura cu magazinu etc. si nu te ajuta sa le dezvolti mai repede ci doar iti scade dificultatea la cladire(adevarul este ca daca esti constructor bun asta conteaza) dar nu iti da iteme noi sau alte chestii si eu nam inteles ce legatura are niv marfi cu primaria tot cu 2 lvl mai putin o sa arate
 

DeletedUser

Guest
pai eu la ce m-am referit??????
PWG,asta am zis si eu, dar nu am stiu sa fac pe inteles mesajul
 

DeletedUser

Guest
eu m-am referit ca daca dezvolti primaria,dezvolti marfa magazinului,armurierului,croitorului.Acolo te bucuri ca ai noi iteme sau arme.
Poti sa ai magazinul la nivel 10,daca ai nivelul 1 la marfa nu gasesti aproape nimic
nu se poate sa ai magazinul la lvl 10 si sa ai marfa la 1...asta e imposibil...:eek:
 

DeletedUser

Guest
nu se poate sa ai magazinul la lvl 10 si sa ai marfa la 1...asta e imposibil...:eek:

ai dreptate..nivelul marfii din magazin se ia cu nivelul acestuia...e imposibil un magazin de nivel 10 sa aiba marfa de nivel 1...macar marfa de nivel 8...atunci ar fi bine :D
 

DeletedUser

Guest
eu zic sa se inchida topicu :D daca mai zice ceva *Calin* poate ne luam si la bataie :)) ca cine cum are dreptate :)) ne mai induce si in eroare ;) asta e....
 
Sus