Noi misiuni

  • Autor subiect NiGhtHuNt3r
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Cu noul update am vazut ca sunt si misiuni noi.
O intrebare am si eu:
Misiuni noi sunt de la inceput sau in continuare de la un anumit nivel?
 

DeletedUser1055

Guest
Inca ceva...misunile care se baga noi,aia care au un nivel mai mare le primesc si ei sa le faca sau ei continua doar cu alea care le au si ce urmeaza la nivelul lor?
 

DeletedUser

Guest
Inca ceva...misunile care se baga noi,aia care au un nivel mai mare le primesc si ei sa le faca sau ei continua doar cu alea care le au si ce urmeaza la nivelul lor?

toti,si cei de lvl mare si cei de lvl mic pot face muncile noi daca au destule puncte

EDIT:Scuze nu am citit bine am crezut ca vorbesti despre munci.Despre misiuni nu stiu :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
unde pot vedea noile misuni?si unde pot da sa le fac??
 

DeletedUser595

Guest
eu am avut o misiune bonus, care nu apare in lista...


"Banda Dalton (Împuşcături în saloon)

Şeriful John Fitzburn : Bea Whiskeyul.. că se pare că avem musafiri! Guvernatorul a făcut afişe noi cu pozele bandiţilor şi sunt sigur că acolo sunt mutrele lui Bob şi Grat Dalton! Eu mă iau de Bob, tu te ocupi de Grat!"

unde poti alege ce recompensa vrei!
 

DeletedUser

Guest
eu am avut o misiune bonus, care nu apare in lista...


"Banda Dalton (Împuşcături în saloon)

Şeriful John Fitzburn : Bea Whiskeyul.. că se pare că avem musafiri! Guvernatorul a făcut afişe noi cu pozele bandiţilor şi sunt sigur că acolo sunt mutrele lui Bob şi Grat Dalton! Eu mă iau de Bob, tu te ocupi de Grat!"

unde poti alege ce recompensa vrei!
La ce level, si ce ai pus in inventar pentru asta?
 

DeletedUser595

Guest
dupa ultima misiune de nivel 36...cu sicriile

aveai 3 recompense(nu chiar orice) o tunica, niste ghete sau un medalion "glont"

Banda Dalton (Împuşcături în saloon) - asta e cea in plus
Banda Dalton (O mulţime de sicrie)
Banda Dalton (Atacul de pe pod)
Banda Dalton (Dinamită)
Banda Dalton (Unelte
 

DeletedUser

Guest
nu stiu ce sa zic pe multi am vazut ca se plang ca au modificat muncile
da e adevarat ca le-au modificat ,dar ce e mai dureros e ca unele la care incepi o misiune si nu o poti termina

sunt curios daca astia "dastepti" care detin jocul mai baga misiune cu toate noile munci?
chiar sunt curios cum eu de 26 cat am acuma merg sa culeg rosii sau sa curat pantofi o misiune care ar trebui sa o faci la lv 10 sa zicem
sau mai rau cei de 40+ sa munceasca la misiune sa zicem echivalentul : culege tutun
e tare nasol macar daca ar baga si misiune la noile joburi nu cred ca lumea mai sarea cu gura cred ca toti erau multumiti sa le vina niste experienta , bani si haine

dar na cum noi traim in romania si asta ne ocupa tot timpul trebe sa ne tinem limba in spatele dintilor sau mai bine zis degetele in buzunar nu putem comenta

recunosc ca in triburile am bagat la bani de m-am stricat am jucat pe L1 - L8 + clasica si dupa peste 1000 sate m-am saturat deja nu mai era farmec

dar in asta nu mai bag nici un premium ca nu se merita nu am tot timpul din lume sa joc si cand incerc de multe ori le pica servaru
nu stiu daca mint, dar daca am observat bine cam de 4-5 ori pe zi MINIM le cade servarul si se mai dau cu boltarul in chept k sunt europeni si sunt inaintea noastra cu mult vad ca si ei au probleme lor MARI

in orice caz ma lasa rece jocu asta mai ales misiunile
am stat sa fac misiunea cu castori 2-3 lv ca nu aveam bani sa mituesc shamanul si nici destule puncte de indemanare
+ ca daca esti in un oras sare lumea pe tine la dueluri si mai trebe si sa donezi bani societatii civile sa se construiasca locuinte noi

a si inca ceva care nu imi place de ce nu au bagat misiune pentru fiecare clasa de caracter : aventurieri sa aiba misiunile lor. soldatii pe ale lor si etc

mi se pare o tampenie pentru ca un duelant normal ca baga mai multe puncte la indemanarile care il avantajeaza la duel decat mine care sunt aventurier nu am nevoie de impuscare si de astea
mi se pare o tampenie ca nu au misiune pt fiecare clasa

oricum sunt multe lacune care desi noi ne stricam ochii si degetele sa le povestim nu se vor repara lucrurile vor ramane la fel numai daca nu facem noi ceva
sa facem noi server privat de THE WEST in care sa facem noi tot sa reparam greselile lor ( care noi le consideram greseli) cum ne place noua
dar stiti vorba aia cate bordeie atatea obicee

na hai ca am scris destul cine citeste il apuca somnu ( la gropari le-ar conveni sa ne apuce somnu de veci ca au mai mult de lucru la construit sicrie )

spor la joc si in viata reala

P:S: sper ca acuma sa fie lumea multumita ca am scris limba romana si nu am facut scoala pe mesenger sau pe mirc si sa poata citi textul tot numa sa nu adoarma ca poate in timp ce doarme cade si se loveste si nu vreau sa am acea persoana pe constiinta



abtine-te mai bine

In primul rand nu am reusit sa citesc tot textul fiindca se pare ca tu ai facut scoala pe mirc sau pe mess..
Iar in al doilea rand.. Esti occidental tata.. germanii au decis schimbarea asta nu romanii... In afara ca mi-ai aratat ca te uiti la Mircea Badea (nu cred ca i-ar place sa stie ca are fani ca tine) si ca nu esti de acord cu schimbarea asta, nu mi-ai spus nimic inteligent in tot postul ;).. Have fun in continuare...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu am avut o misiune bonus, care nu apare in lista...


"Banda Dalton (Împuşcături în saloon)

Şeriful John Fitzburn : Bea Whiskeyul.. că se pare că avem musafiri! Guvernatorul a făcut afişe noi cu pozele bandiţilor şi sunt sigur că acolo sunt mutrele lui Bob şi Grat Dalton! Eu mă iau de Bob, tu te ocupi de Grat!"

unde poti alege ce recompensa vrei!

Zi ce ti-ai pus pe tn sa apara misiunea asta si iti zic si eu ce obiect sa iti pui pe tn ca sa iti apara o misiune care iti da 30XP si 200$. :D
 

DeletedUser

Guest
pun pariu ca tu tiai pus Lada cu Unelte si misiunea iti cerea sa maresti Reparare pe 25.;)
 

DeletedUser

Guest
Da , andreichis , zi-ne si noua , ca pe aia cu lada o stim si noi...

Ce nu stiu eu inca , este daca acum , cu introducerea de noi jobb-uri , se vor mai introduce si alte noi questuri...
 

DeletedUser595

Guest
daca verificati misiunile de la lvl 36, observati ca sunt date de serif si au o anumita poveste. astfel , misiunea bonus, nu s-a datorat unor haine, ci a finalizat povestea de la lvl 36.

cand am dat finalizare misiune, am primit 2 rapoarte de duel, cu respectivul pesonaj, in ambele avand 0 la demage.

cu siguranta, mai in masura pt aceste misiune, e staf-ul west...

daca stiti un site unda sa pun niste print scree-uri ca sa le vedeti...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dupa ultima misiune de nivel 36...cu sicriile

aveai 3 recompense(nu chiar orice) o tunica, niste ghete sau un medalion "glont"

Banda Dalton (Împuşcături în saloon) - asta e cea in plus
Banda Dalton (O mulţime de sicrie)
Banda Dalton (Atacul de pe pod)
Banda Dalton (Dinamită)
Banda Dalton (Unelte

... ai dreptate, misiunea exista si a aparut pe saitul german de mult, o gasesti aici >>> http://twtool.ath.cx/w1/quest36.php <<< ca si o completare... jos de tot scrie "Du musst dich für eine Belohnung entscheiden!"... Trebuie sa te hotarasti in privinta recompensei! adica trebuie sa alegi un obiect dintre cele trei
 
Ultima editare de un moderator:
Sus