Noua sectiune: Povesti

DeletedUser

Guest
Nume propunere: Sectiune Povesti
Descriere: Dupa cum cred ca ati observat au fost lansate cronici, povesti si alte lucruri care tin tot de povestit. As propune sa fie o noua sectiune care sa se ocupe cu postarea povestilor, cronicilor, ,,romanelor,, etc, la fel ca la englezi

Avantaje: Daca vrem sa gasim o poveste/cronica/parodie sau ce o fi o putem gasi mai usor ca la saloon, iar amatorii de literatura western, sau de literatura actuala pe forum poate cauta acolo

Dezavantaje: Moderatorii vor avea mai multa munca de facut.


PRO:3
CONTRA:0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5629

Guest
Nume propunere: Sectiune Povesti
Descriere: Dupa cum cred ca ati observat au fost lansate cronici, povesti si alte lucruri care tin tot de povestit. As propune sa fie o noua sectiune care sa se ocupe cu postarea povestilor, cronicilor, ,,romanelor,, etc, la fel ca la englezi

Avantaje: Daca vrem sa gasim o poveste/cronica/parodie sau ce o fi o putem gasi mai usor ca la saloon, iar amatorii de literatura western, sau de literatura actuala pe forum poate cauta acolo

Dezavantaje: Moderatorii vor avea mai multa munca de facut.

Pro... pare interesant.
Nu ar strica si o sectiune de Debate si discutii (Ca la englezi http://forum.the-west.net/forumdisplay.php?f=51)
 

DeletedUser

Guest
PRO e o idee buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuna!
 

DeletedUser16421

Guest
Nume propunere: Sectiune Povesti
Descriere: Dupa cum cred ca ati observat au fost lansate cronici, povesti si alte lucruri care tin tot de povestit. As propune sa fie o noua sectiune care sa se ocupe cu postarea povestilor, cronicilor, ,,romanelor,, etc, la fel ca la englezi


Si crezi ca o sa stea cineva sa scrie "cronici" sau "romane" pe forumul nostru? Iar in opinia mea micile povestiri ar trebui sa le lasam pe seama concursurilor, astfel incat sa poata fi premiat talentul si creativitatea <3W
 

DeletedUser

Guest
Nume propunere: Sectiune Povesti
Descriere: Dupa cum cred ca ati observat au fost lansate cronici, povesti si alte lucruri care tin tot de povestit. As propune sa fie o noua sectiune care sa se ocupe cu postarea povestilor, cronicilor, ,,romanelor,, etc, la fel ca la englezi

Avantaje: Daca vrem sa gasim o poveste/cronica/parodie sau ce o fi o putem gasi mai usor ca la saloon, iar amatorii de literatura western, sau de literatura actuala pe forum poate cauta acolo

Dezavantaje: Moderatorii vor avea mai multa munca de facut.


PRO:3
CONTRA
:0

nu mai pot edita.

actualizare:

PRO:4
CONTRA:1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Din pacate ai al doilea CONTRA. Mi se pare inutil atata timp cat exista zone peste zone de spam , discutii nu stiu de care si altele . Ca sa nu mai vorbim ca e si la o adica munca in plus pentru moderatori.
 

DeletedUser2854

Guest
Eu zic ca sectiunea de photoshop si alte rahaturi sa fie schimbata in creativitate . Si asa putem face si cronici si lucrari in photoshop .
 
Sus