Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2080

Guest
Alt update care va strica jocul bravo tintetio tot asa deja au renuntat jucatori importanti urmeaza si altii
 

DeletedUser

Guest
si care e timpul care trebuie sa treaca de la aparitia unei lumi....sa putem sa migram acolo?exemplu de pe colorado pe georgia
 

DeletedUser11306

Guest
asta mai lipsea, colac peste pupaza se alege praful...
 

DeletedUser2041

Guest
si care e timpul care trebuie sa treaca de la aparitia unei lumi....sa putem sa migram acolo?exemplu de pe colorado pe georgia

Se va stabili pentru fiecare lume in parte unde vei putea migra. Oricum nu vei putea migra de pe lumea 1 pe ultima lume.

cat timp dureaza migrarea?

Nu avem informatii despre asta, tine de partea tehnica a migrarii(timpul necesar pentru a fi mutate datele)

asta mai lipsea, colac peste pupaza se alege praful...

Este o optiune in plus, nu vrei - nu o folosesti. Altii poate doresc sau au prieteni in alte lumi.
 

DeletedUser

Guest
o sa fie migrariile ceva de gen - l1 poate migra pe- l2 poate migra pe- l3 poate migra pe etc ?
 

DeletedUser

Guest
transfer

Salut,daca am caracter de ex pe l2 si pe l8,pot transfera caracterul de pe l2 pe l8...dar itemele de pe l8 sa le transfer pe cel de pe l2?adica sa migrez de pe l2 pe l8 dar inainte sa se sstearga cel de pe l8 itemele sa-mi ramana pe celalalt cu care vin pe l8?
 

DeletedUser14369

Guest
Migrare

Mie mi se pare ca este o idee chiar geniala....
E simplu , daca pe L2( de exemplu ) ai investit si timp si pepite sau pur si simplu acolo ti-ai facut un caracter evoluat in mai multe privinte si serverul se inchide dar tu ai chef sa joci ce faci? Migrezi intr-o lume in care se aduna multi playeri si continui de unde ai ramas....Cu ce se strica jocu? Jocul s-ar fi stricat daca ti-ar da posibilitatea sa migrezi pe ultima lume ,dar asa eu zic ca e super tare....si cred ca toti cu capul pe umeri sunt de aceeasi parere!

:shoot:
 

DeletedUser2041

Guest
Salut,daca am caracter de ex pe l2 si pe l8,pot transfera caracterul de pe l2 pe l8...dar itemele de pe l8 sa le transfer pe cel de pe l2?adica sa migrez de pe l2 pe l8 dar inainte sa se sstearga cel de pe l8 itemele sa-mi ramana pe celalalt cu care vin pe l8?

Caracterul migreaza cu tot ce are pe lumea de unde pleaca nu preia nimic de la cel de pe lumea celalalta. Oricum daca pe lumea destinatie ai cont vei fi nevoit sa il stergi inainte si apoi vei migra.
Citeste anuntul cu atentie scrie acolo tot. Ai raspunsurile la tot ce ai intrebat aici.
 

DeletedUser1252

Guest
Migrarea se face gratuit. Din informatiile pe care le detin pana acum se va putea migra o singura data.

Vei putea sa migrezi o singura data pentru 1 caracter sau o singura data pentru tot contul?:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17208

Guest
Ganditi-va logic..au incercat sa faca mai real jocul..!
In realitate daca nu-ti palce orasul poti pleca in altul mai evoluat,unde ai mai multe locuri de munca,etc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus