Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14510

Guest
Gandeste tu logic , in viata reala iti poti schimba orasul , asa si in joc , dar daca in realitate nu iti place cum arati de exemplu nu poti sa schimbi lumea. [ EXEMPLUL E FIX CEEA CE SE INTAMPLA ACUM ]



dar... in viata reala ... Arizona este un teritoriu... Bufallo ... Georgia... toate sunt teritorii... ce ... daca nu iti place in romania te opreste cineva sa pleci in america??? exact asta vor sa faca!!!! iti da posibilitatea sa pleci de pe o lume pe alta... si mai cred ca va fi posibil doar de pe o lume populata... pe una nepopulata...
 

DeletedUser

Guest
oare daac a anuntat ca in curand va fi vers 1.36 oare nu a zis o data ... ex peste 2 sapt sau 3..?:roll:
 

DeletedUser22072

Guest
Intrebare : Am auzit de nistte "Rute" ... Adica nu migra pe orice lume??


Am un prieten pe 1 care vrea sa vina pe ro8
Am altu pe ro2 care vrea pe ro8
si inca un prieten de pe ro4 vrea pe ro8 .......


Acest lucru nu este posibil??
 

DeletedUser

Guest
Rutele vor fi stabilite in curand. Ar trebui sa apara inaintea update-ului.
 

DeletedUser

Guest
Am auzit de micsorarea numarului de misiuni repetabile de la oras fantoma, dar in changelog nu scrie nimic. Este adevarat ca vor fi mai putine, sau nu se schimba nimic in privinta asta?
 

DeletedUser12000

Guest
Am auzit de micsorarea numarului de misiuni repetabile de la oras fantoma, dar in changelog nu scrie nimic. Este adevarat ca vor fi mai putine, sau nu se schimba nimic in privinta asta?

Nu se schimba nimic cu privire la acele misiuni repetabile, sau, ma rog, pe beta nu am observat nici o schimbare.
 

DeletedUser892

Guest
De pe L1 nu are trebuii sa se plece, si asa suntem putini. sper sa vina cu o strategie sa mai aduca vreo 500 de jucatori pe L1.
 

DeletedUser

Guest
De pe L1 nu are trebuii sa se plece, si asa suntem putini. sper sa vina cu o strategie sa mai aduca vreo 500 de jucatori pe L1.

pe lumile noi sunt cu miile si pe cele vechi unde gasesti cei mai experimentati jucatori si cei mai vechi deabea sunt.

sfatul meu pentru cei care vor sa mearga acolo

nu migrati daca nu bagati pepite si fac referire mai mult la duelisti,care o sa fie depasiti cu mult tinand cont de numarul atributelor si indemanarilor,dand de jucatori si cu 500tintire,500ferire.

mi se pare o prostie ca cei de pe o lume noua unde se pot cumpara atribute si indemanari sa poata migra pe cele vechi,pentru ca daca se duce un duelist (arma alba,full putere,250rezistenta 250reflex,200vigoare si 300tintire cu tot cu iteme) pe o lume veche,face ravagii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
Nu se va migra nicaieri la inceput. De asemenea am mai spus, se va tine cont de caracteristicile fiecarei lumi de joc. Nu se va migra aiurea..
 

DeletedUser

Guest
Asa arata avatarul meu dupa udate

bug.png
 

DeletedUser

Guest
Hai sa zicem..am lv 88 pe arizona..si am 44 pe georgia...pot migra pe georgia?
ce o sa se intample cu celalalt caracter de 44?
:whistle::whistle::dastardly:
 

DeletedUser22773

Guest
mai intai stergi caracterul de 44 si dupaia migrezi linistit:)
 

DeletedUser

Guest
Hai sa zicem..am lv 88 pe arizona..si am 44 pe georgia...pot migra pe georgia?
ce o sa se intample cu celalalt caracter de 44?
:whistle::whistle::dastardly:

Da , stergi caracterul de pe gergia si dupa migrezi , numai ca este o problema , nu poti migra pe o lume noua ( georgia) si mai ales de pe Arizona care este de foarte mult timp deschisa.
 

DeletedUser593

Guest
Da , stergi caracterul de pe gergia si dupa migrezi , numai ca este o problema , nu poti migra pe o lume noua ( georgia) si mai ales de pe Arizona care este de foarte mult timp deschisa.

Lumile cu nume sunt considerate lumi noi... ziceam si eu :whistle:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus