Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19885

Guest
era imposibil sa nu faca cei de la inno o mare magarie... trebuiau ei sa reduca numarul de misiuni repetabile ....daca inainte era greu sa faci strutul acum e imposibil...eu sunt ofticat si mai am de facut doar 30 de misiuni dar cei care mai au 800.... sunt saracii cu duhu' astia de la inno ce sa le faci deja m-am obisnuit cu gafele lor penibile
 

DeletedUser12588

Guest
era imposibil sa nu faca cei de la inno o mare magarie... trebuiau ei sa reduca numarul de misiuni repetabile ....daca inainte era greu sa faci strutul acum e imposibil...eu sunt ofticat si mai am de facut doar 30 de misiuni dar cei care mai au 800.... sunt saracii cu duhu' astia de la inno ce sa le faci deja m-am obisnuit cu gafele lor penibile
sau poate altii mai incetii si au doar 500 :((
 

DeletedUser18901

Guest
Eu faceam de obicei 30-35 misiuni zilnice..si sunt la jumatate,de'acum incolo fac cate 10-15:mad:
 

DeletedUser9930

Guest
ce anume s-a schimbat la misiunile repetabile de sunteti asa revoltati?
 

DeletedUser10521

Guest
Ok. Au fost update-uri care nu mi-au placut, dar m'am conformat si am mers inainte. Dar asta parca le intrece pe toate. Eu care sunt fortist cu pusca mea sa mai fac rahatu' ala de strut? cand nu pot face decat 2-3 repetabile de la oras fantoma si 2-3 de la sat indian???? Chiar nu s-au gandit cand au pus cerinte de nivel la misiunile alea???:mad::mad::mad:
 

DeletedUser19885

Guest
Eu faceam de obicei 30-35 misiuni zilnice..si sunt la jumatate,de'acum incolo fac cate 10-15:mad:

mintesti de ingheata apele misiuni repetabile sunt (erau 37 de toate) putin probabil ca tu sa ajungi la 35 de misiuni pentru ca nu iti ajunge timpul , eventual sa fi ceva batman ( dar nu cred) si acum nu ai cum sa faci 10-15 ca sunt 11 de toate si alea cam cele mai grele
 

DeletedUser19885

Guest
binenteles:D oricum nu tu esti problema :D cei de la inno care nu stiu ce mai vor dar in fine eu am scapat mai am 30 de misiuni...si nu ma supar daca le termin intr-o saptamana:))) e cde rau pentru restul
 

DeletedUser17908

Guest
mintesti de ingheata apele misiuni repetabile sunt (erau 37 de toate) putin probabil ca tu sa ajungi la 35 de misiuni pentru ca nu iti ajunge timpul , eventual sa fi ceva batman ( dar nu cred) si acum nu ai cum sa faci 10-15 ca sunt 11 de toate si alea cam cele mai grele

Sat indian (17 misiuni)+Oras fantoma (20 misiuni)+(4/5 misiuni salon).
Gandeste inainte sa vorbesti.
Norma mea de repetabile era undeva pe la 38, de maine 15...e bine totusi ca mai am doar vreo 250 de facut.
 

DeletedUser19885

Guest
Sat indian (17 misiuni)+Oras fantoma (20 misiuni)+(4/5 misiuni salon).
Gandeste inainte sa vorbesti.
Norma mea de repetabile era undeva pe la 38, de maine 15...e bine totusi ca mai am doar vreo 250 de facut.

mda tu lucrezi 17 ore din 24 pe tw + distanta intre orasul fantoma orasul tau + distanta de 2 si 20 de minute de la woupie+ lesinuri+ viata sociala foarte greu asa ca recalculeaza
 

DeletedUser17908

Guest
mda tu lucrezi 17 ore din 24 pe tw + distanta intre orasul fantoma orasul tau + distanta de 2 si 20 de minute de la woupie+ lesinuri+ viata sociala foarte greu asa ca recalculeaza

Intru doar de 2 ori pe zi si ma incadrez perfect sa termin misiunile la timp.
Desigur, tu cum nu folosesti premium nu ai cum sa te incadrezi.
Acum, te asigur ca si fara premium o sa ai timp sa le termini la timp(vorbesc despre cele 15 misiuni zilnice) :ras:

P.S:Daca mai ai si alte neclaritati te rog sa-mi trimiti un PM si continuam discutia acolo.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19885

Guest
relax am toate bonusurile activate inclusiv automatizare de vreo 2 ani... ti-am spus ma sunt si batmani...
 

DeletedUser

Guest
Daca inainte faceai 1000 misiuni repetabile cam in 2 luni (in conditiile in care aveai build pe toate muncile) s-au gandit cei de la INNO ca e prea repede, asa ca au redus numarul ca sa iti ia o jumatate de an. Si daca te gandesti strutul este inutil, pentru ca noi il facem doar pentru camila, iar pentru camila iti mai trebuie magarul pentru care trebuie sa vinzi de 1 mil. $. Suna greu? DA! pentru ca INNO ne mai ofera o solutie mai simpla, cumparam cufere premium si poate avem noroc sa pice magarul/strutul. Normal ca se gandesc numai la bani, dar de la mine nu primesc nimic.
 

DeletedUser892

Guest
Sat indian (17 misiuni)+Oras fantoma (20 misiuni)+(4/5 misiuni salon).
Gandeste inainte sa vorbesti.
Norma mea de repetabile era undeva pe la 38, de maine 15...e bine totusi ca mai am doar vreo 250 de facut.

poti sa le faci toate in fiecare zi, daca ai produsele. timpul iti ajunge.
 

DeletedUser19885

Guest
poti sa le faci toate in fiecare zi, daca ai produsele. timpul iti ajunge.
deci recordu' la misiuni e facut de unu de pe beta ... a facut ala 36 de misiuni cu 3 prafuri de testoasa utilizate + 2 " refiluri de energie" si bonusul de energie(obligatoriu) si automatizare activate + o sincronizare perfecta adica sa stai pe tw ... vine kiss cash ala si zice ca el face 38 intrand de 2 ori pe zi(e ca si cum ai vrea sa vinzi paine stricata la brutar)+ sa ai toate produsele + reskil sa faci aproape toate muncile(nu o sa le poti face pe toate)
 

DeletedUser7008

Guest
deci recordu' la misiuni e facut de unu de pe beta ... a facut ala 36 de misiuni cu 3 prafuri de testoasa utilizate + 2 " refiluri de energie" si bonusul de energie(obligatoriu) si automatizare activate + o sincronizare perfecta adica sa stai pe tw ... vine kiss cash ala si zice ca el face 38 intrand de 2 ori pe zi(e ca si cum ai vrea sa vinzi paine stricata la brutar)+ sa ai toate produsele + reskil sa faci aproape toate muncile(nu o sa le poti face pe toate)

Pe acolo era si norma mea, am facut si 41 intr-o zi, pacat ca nu am facut print atunci, dar am cu 39...
humf6g1sl
- http://postimage.org/image/humf6g1sl/
Concluzia e ca si mario e un joc destul de bun.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19885

Guest
Pe acolo era si norma mea, am facut si 41 intr-o zi, pacat ca nu am facut print atunci, dar am cu 39...
humf6g1sl
- http://postimage.org/image/humf6g1sl/
Concluzia e ca si mario e un joc destul de bun.
domnule aurasz media ta de misiuni e la 25 pe zi nu la 39-41 cat te lauzi tu ...si eu am avut varfuri (35 misiuni...si totusi media mi-a iesit de 21 la zi) dar nu poti spune ca media ta de repetabile e la 38-41 pe zi....... daca ma intelegi ce vreau sa spun
( fa un calcul si vezi ce iese)
 

DeletedUser6410

Guest
domnule aurasz media ta de misiuni e la 25 pe zi nu la 39-41 cat te lauzi tu ...si eu am avut varfuri (35 misiuni...si totusi media mi-a iesit de 21 la zi) dar nu poti spune ca media ta de repetabile e la 38-41 pe zi....... daca ma intelegi ce vreau sa spun
( fa un calcul si vezi ce iese)

putea sa aiba media de misiuni de de 39-41 pe zi , deoarece atat timp cat ai toate produsele pentru misiunile de la oras fantoma si sat indian se aduna din prima 19 misiuni + inca 18 la care iti este necesar cate 1 ora de munca ajungi la 38 de misiuni repetabile plus ca mai sunt ale 4 zilnic la salon poti ajunge undeva la 42 pe zi , iar daca ti-ai ales meseria o data la 2 zile iti mai apare o misiuni deci poti face 43 repetabile
in medie se puteau face 42-43 , acest lucru este foarte posibil atata timp cat te tine buzunarul sa iti cumperi pepite :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus