Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20606

Guest
Am si eu o nedumerire...Daca nu apuc sa incehi setul de misiuni "Destinul familiei Cunningham" intr-o saptamana, ce se intampla? Va trebui sa reiau misiunea?
 

DeletedUser19531

Guest
Se pare ca nu o sa migreze si lista de prieteni, asta inseamna ca se va reseta si nu vei avea nici un prieten.

Migrarea din cate se pare se face in decursul noptii, prin urmare daca activati dimineata sau ziua o sa puteti intra pe cont a doua zi.
 

DeletedUser

Guest
Cele 7 zile se contorizeaza din momentul in care apare misiunea sau din momentul cand aceasta este acceptata???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cele 7 zile se contorizeaza din momentul in care apare misiunea sau din momentul cand aceasta este acceptata???

eu as intreba mai degraba asa:
de vreme ce am acceptat misiunea, mai conteaza ca am intrerupt-o? sau timpul se scurge in continuare implacabil?:sad:
 

DeletedUser

Guest
Faza e ca nu am acceptat-o, de aceea vreau sa stiu...daca ma grabesc sau nu cu lista ;)
 

DeletedUser18626

Guest
depinde acum.....a trecut o sapt de cand am acceptat misiunea si nu mi-a aparut sa fac decizia a2a....imi apare tot aia cu "LISTA" :nesigur:

<3W
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6863

Guest
Gashca, a ajuns cineva la Vraciul/Strainul din "...Cunningham"? Cum li se vine de hac???
 

DeletedUser6863

Guest
As fi vrut totusi un raspuns despre CUM se lesina cei doi. Am rezolvat intre timp, multumesc oricum.

p.s. tinta pe cap, fara ferire, recomandabil viata peste 2500
 

DeletedUser7980

Guest
Vreti sa spuneti ca daca ii dau azi un duel si maine altul nu am sanse sa il bat??

ps: sa stau cu hainele de viata sau cu cele de duel??..tintirea o am km 150 cu hainele de viata
 

DeletedUser6863

Guest
Vreti sa spuneti ca daca ii dau azi un duel si maine altul nu am sanse sa il bat??

ps: sa stau cu hainele de viata sau cu cele de duel??..tintirea o am km 150 cu hainele de viata

Depinde asta de cum decurg primele dueluri... eu pe strain l-am executat din 3 dueluri, iar pe vraci dintrunul. Strainul mi-a luat cam 1200hp in medie...

p.s. ambii lovesc si feresc la fel ca tine, diferenta o face dauna produsa de fiecare si eventual sansa ta de ferire.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus