Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
I'm funny? I mean funny like I'm a clown, I amuse you? I make you laugh, I'm here to fuckin' amuse you? What do you mean funny, funny how? How am I funny? [Goodfellas 1990]

Vreti traducere? Neee...nu exista traducere pentru asa ceva. Onlk-ule tot acelasi ai ramas. Credeam ca timpul si banurile te schimba, dar m-am inselat. Se pare ca nu vrei cu niciun pret sa ti se ia jucaria de "Familia GT" de pe ro3.

Lasa asa. Vin migrarile, ro3 e si acum moarta. O sa fie si mai moarta dupa, iar cei ramasi o sa-si planga de mila. Doar asa, ca fapt divers :)

Esti criminal, daca era vorba doar despre mine era ceva, dar cand vorbesc de 200+ jucatori activi si la noi si in Pheonix, si mai sunt si prin Guns cativa..Tie ti se pare normal sa se ia dreptul la joc al unor jucatori care au investit o gramada de timp si pepite in joc? Si pun pariu ca si pe alte lumi este aceeasi poveste..

p.s:Florida e mai moarta ca l3 , am jucat pana acum acolo si poate ca sunt subiectiv, dar in afara de numarul jucatorilor inscrisi si de faptul ca sunt mai multi online la batalii ,nu vad nici un lucru in favoarea floridei..ba din contra, mult mai multi tepari, oameni fara cuvant, orgolii peste orgolii, certuri peste certuri, etc...abureala continua..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Esti criminal, daca era vorba doar despre mine era ceva, dar cand vorbesc de 200+ jucatori activi si la noi si in Pheonix, si mai sunt si prin Guns cativa..Tie ti se pare normal sa se ia dreptul la joc al unor jucatori care au investit o gramada de timp si pepite in joc? Si pun pariu ca si pe alte lumi este aceeasi poveste..

p.s:Florida e mai moarta ca l3 , am jucat pana acum acolo si poate ca sunt subiectiv, dar in afara de numarul jucatorilor inscrisi si de faptul ca sunt mai multi online la batalii ,nu vad nici un lucru in favoarea floridei..ba din contra, mult mai multi tepari, oameni fara cuvant, orgolii peste orgolii, certuri peste certuri, etc...abureala continua..

Stai linistit,nu-l asculta pe kod care doar te necajeste si johno care intra din an in pasti si mai lasa cate un comm. Suntem multi care nu vor migra pe o lume noua si stiti de ce? PENTRU CA NU E NORMAL,VOI VITE IN CAMASI ALBE CE VA SPUNETI PROGRAMATORI SI DEZVOLTATORI INNO,NEMTALAI AvIZI DUPA BANI,SA CUMPERI PUNCTE DE INDEMANARI SI ATRIBUTE CU PEPITE!
 

DeletedUser

Guest
buna seara.
As fi dorit sa intreb daca pot migra de pe contul cu nickname-ul x lumea a pe contul cu nickname-ul y lumea b.
Deci..? :confused:

Edit:
Daca am 3 nickname-uri pot migra pe fiecare cont o singura data, right?
Deci de pe contul x lumea a migrez pe lumea b, de pe contul y migrez de pe lumea c pe lumea d s.a.m.d

imi raspundeti zilele astea la intrebari?
 

DeletedUser22916

Guest
Bai baieti lasati-va va zic de toate updaturile fara sens . De ce nu faceti update-uri cu care sa incurajati copii si persoanele ce joaca West sa populeze lumile deja aparute?Pentru ce a aparut Georgia ? ; cand jucatorii se pot inscrie pe celelalte lumi , daca chiar le place jocul.Daca nu aveti idei constructive opriti-va in a mai posta idei distructive.
 

DeletedUser2041

Guest
Bai baieti lasati-va va zic de toate updaturile fara sens . De ce nu faceti update-uri cu care sa incurajati copii si persoanele ce joaca West sa populeze lumile deja aparute?Pentru ce a aparut Georgia ? ; cand jucatorii se pot inscrie pe celelalte lumi , daca chiar le place jocul.Daca nu aveti idei constructive opriti-va in a mai posta idei distructive.

Numarul de jucatori de pe lumea Georgia dovedeste de ce a aparut.

Am mai spus si repet: orice joc de tip browser lanseaza periodic lumi noi pentru a oferi si jucatorilor noi sansa unui inceput nou.
 

DeletedUser

Guest
A aparut Georgia, caci se poate, fara nici o baza solida in spate, se poate sa si umple buzunarele INNO, se poate sa profite de jucatori si toate cele...Pana la migrare , aveau un motiv sa spuna ca, vor sa dea sanse egale tuturor de la 0, de aia se deschide lume noua, acum nici cortina nu o mai trag, fac totul pe fata, fara nerusinare...O sa se ajunga sa dai duel pe pepite si sa participi la fort daca depui in banca 50$ reali...ce dq mai..bataie de joc...si cel mai grav e ca noi nu prea putem face nimic decat sa ne lasam de joc, acelasi joc in care am bagat o gramada de timp si bani si caruia nu vrem sa i dam drumul, dar parca e PREA DE TOT, ACUM!

Vad tot mai multi oameni cu bun simt, de cuvant si cu caracter ce se lasa de joc, din cauza update urilor voastre stupide, avare de pepite si mai aveti si tupeul sa spuneti ca OPTIUNILE NU SUNT OBLIGATORII!
 

DeletedUser

Guest
In loc,,,sa aflu ca intrun' viitor up-date voi putea sa "migrez caracterul"pe mine personal ma incalzea mai tare faptul sa aflu ca ati rezolvat macar 1-2' BUG-uri ...ati mai umblat' pe la tutorial care te innebuneste(parerea mea)iti apar 100 de ferestre dupa fiecare clik si(nu asta ar fi prob majora)apar destul de greu
nota:in loc sa va complicati capul(si ala de sus si ala de jos)cu chestii de genul-hai sa incarcam jocul cu multe nimicuri in speranta ca ii mai aburim pe playeri...serios acum,de la inceputul jocului si pana acum singurele chestiuni cu adevarat folositoare din up-dateuri au fost fortul,piata,seriful,noi misiuni(putine la numar)si noi iteme deci v-au iesit cam 5-6 lucruri bune in 30 si ceva de updateuri.

pm:asta e parerea mea
 

DeletedUser

Guest
nu mai vorbiti in numele tuturor...unii chiar vor sa migreze pentru ca sau plictisit de lumile vechi.Daca nu vreti sa migrati e problema voastra...fiecare face ce vrea
 

DeletedUser22031

Guest
Ar fi de folos o misiune unde nu iti cere nimic si iti reseteaza toate indemanariile si atributele ... Dar normal ca admini o sa zica "Pfoai pai nu se poate asa ceva" sau ":blink:La ce ar ajuta???:blink:" , dar Migratia chestia naspa!:razz:
 

DeletedUser

Guest
Nu este vina adminilor romani de acest update si tot ceea ce contine. Urarile mele de mama,tata,raposati si raniti se indreapta catre adevaratii avari care au facut jocul acesta mult mai realist...si nu insensul bun,al vestului salbatic! Ci in zilele noastre,cand numai daca esti plin de bani supravietuiesc. NU MI SE PARE NORMAL CA CINEVA CARE CUMPARA INDEMANARI CU PEPITE SA AIBE DE LA NIVELUL 1 CATE 500 DE PUNCTE PE FIECARE! Foarte amuzant,ce ne mai distram,nu-i asa?
 

walllygator

Greenhorn
noul update va permite trisatul ?

eu joc the-west pe lumea 2 cu inca 3 prieteni de pe lumea reala. sa zicem ca jocul ne va permite sa micram de pe lumea 2 pe alta lume, aceeasi, la toti. ce ne-ar impiedica sa ne intalnim si sa ne vorbim sa incepem sa jucam si pe lumea 2 si pe lumea care putem migra. adunam acolo bani si iteme si inainte sa migram si sa stergem conturile de pe lumea noua ne dam banii si itemele de la unu la altul astfel incat sa beneficiem de cele 2 conturi de pe 2 lumi diferite
 

DeletedUser19397

Guest
eu joc the-west pe lumea 2 cu inca 3 prieteni de pe lumea reala. sa zicem ca jocul ne va permite sa micram de pe lumea 2 pe alta lume, aceeasi, la toti. ce ne-ar impiedica sa ne intalnim si sa ne vorbim sa incepem sa jucam si pe lumea 2 si pe lumea care putem migra. adunam acolo bani si iteme si inainte sa migram si sa stergem conturile de pe lumea noua ne dam banii si itemele de la unu la altul astfel incat sa beneficiem de cele 2 conturi de pe 2 lumi diferite

Bine ca ai zis planul tau adminilor.
 

DeletedUser

Guest
Cred ca sa omis un detaliu sau nu avem de unde sa stim inca, dar pe lumile care au un nume(ex: Arizona, Colorado etc) este posibila cumpararea atributelor si indemanarilor deci nu ar fi cinstita migrarea unui cont(care are atribute si indemanari cumparate) de pe o astfel de lume pe o lume normala in care nu se pot cumpara indemanarile. Nu spun ca ar trebui sa dea voie pe toate lumile sa se cumpere indemanari, spun doar ca aceste tipuri de migrari sa nu existe.
Sper ca asta sa fie una dintre retrictiile depre care vorbea Iulian.


good point sir :up: in sfarsit un post cu sens intr-un noian de tampenii

ar fi apreciat un punct de vedere al cuiva din staff vis a vis de ce a postat GRIG15
 

DeletedUser

Guest
eu joc the-west pe lumea 2 cu inca 3 prieteni de pe lumea reala. sa zicem ca jocul ne va permite sa micram de pe lumea 2 pe alta lume, aceeasi, la toti. ce ne-ar impiedica sa ne intalnim si sa ne vorbim sa incepem sa jucam si pe lumea 2 si pe lumea care putem migra. adunam acolo bani si iteme si inainte sa migram si sa stergem conturile de pe lumea noua ne dam banii si itemele de la unu la altul astfel incat sa beneficiem de cele 2 conturi de pe 2 lumi diferite

Daca o sa aveti doua conturi pe o lume o sa fiti acuzati de multi-account si o sa vi se stearga conturile.
 

DeletedUser8304

Guest
de exemplu; eu am un cont pe lumea4 si vreau sa migrez cu el pe lumea6, dar acolo mai am un cont. ar trebui ca caracterele sa faca "schimb" de lumi. asa caracterul de pe l4 va fi pe l6 si cel de pe l6 pe l4.asa nu-mi va mai "disparea" munca. "schimbul" sa fie posibil doar daca caracterele sunt pe acelasi cont. bla bla bla
 

DeletedUser

Guest
eu zic sa va ginditi de doua ori inainte de a migra.....am facut un calcul sansa de a contacta o migrena in timpul migratiei e de peste 86,3 %
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus