Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19531

Guest
Am incercat si eu pe beta cand te-am intrebat si tot acelasi mesaj l-am primit.

Ori trebuie terminata misiunea anterioara cea cu familia ori trebuie sa fie vreun impartitor de misiuni.
O sa termin zilele astea misiunea cu Soarta familiei Cunningham, poate trebuie terminata prima data asta.

In 30min termin eu misiunea ,,Soarta familiei Cunningham'', sper ca o sa apara urmatorul set de misiuni.
 

DeletedUser19531

Guest
Se pare ca abedy a uitat sa treaca pe tw-db.info la recompensa de la finalul setului de misiuni ,,Soarta familiei Cunningham'' si cele 50 de obligatiuni, acesta este mesajul de la final:
Sheriff John Fitzburn: Wusste ich es doch, dass du der Richtige für diesen Job bist. Schön dass es der Familie gut geht und sie nun Ruhe haben. Und zum Glück ist dir durch diesen Halbindianer Stranger nichts passiert… Irgendwie sagt mir der Name was… Naja, hier habe ich auf jeden Fall deine Belohnung!
Din pacate tot nu apare misiunea cu id-ul 923.
 

DeletedUser

Guest
Nu uita ca in C5 mai e un impartitor de misiuni care inca nu da nimic. Poate la urmatoarea revizie sa introduca misiunea la fel a facut si la misiunea cu biblia, am facut in prima faza pana iti da biblia simpla si dupa actualizare a dat drumul la continuarea misiunii.
 

DeletedUser19531

Guest
Nu uita ca in C5 mai e un impartitor de misiuni care inca nu da nimic. Poate la urmatoarea revizie sa introduca misiunea la fel a facut si la misiunea cu biblia, am facut in prima faza pana iti da biblia simpla si dupa actualizare a dat drumul la continuarea misiunii.

Impartitorul din C5 trebuia sa ofere misiunile pentru animalul de companie pisica, dar a fost scoasa aceasta functie din 1.36 si a fost mutata pentru o alta versiune cu mai multe animale de companie.
 

DeletedUser

Guest
migrare.jpg


:whistle:
 

DeletedUser

Guest
Journey to The West-May 11, 12
Transferiere deinen Charakter erfolgreich auf einen anderen Server
Reward: 75 Bonds

:)
 

DeletedUser593

Guest
Elemente noi pt avatar :indian:
Palaria aia de indian e faina :ras:

2i8vx5e.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Poate a mai intrebat cineva asta dar,,,,

Migrarea se poate face 1 data pe cont sau 1 data pe lume( de exemplu eu is pe l1 si ma duc pe l2 si nu mai am voie pe alta lume)?
 

DeletedUser

Guest
Sunt eu putin miop , dar nu am rabdarea sa caut o postare in care sa scrie data la care se va face update-ul , ma poate informa cineva?
 

DeletedUser

Guest
Ok. Multumesc pentru raspuns. Mai am o curiozitate:

"Pot să migrez pe orice lume?
Orice Community-Manager va putea creea “trasee de migrare”, el va decide pe ce lume vei putea migra din fiecare lume în parte. Acest lucru va fi afişat şi în joc, dacă poţi migra pe lumea dorită."

Pe ce principii va alege C.M-ul fiecare traseu de migrare?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus