Nu am misiuni

  • Autor subiect DeletedUser25456
  • Data de început

DeletedUser25456

Guest
Buna,la level 24 am terminat setul de misiuni de la barman,nu mai stiu cum se numea setul,si de atunci nu mai am misiuni..In prezent am lvl 28,si am 1 misiune..La un vecin de-al meu dupa ce a terminat setul de misiuni de la lvl 24 i-a aparut o foaie langa indian si un personaj nou...Mie nimic...De ce? Precizez ca am facut toate misiunile secrete posibilie,iar questgiver-u nu imi da nimic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna,la level 24 am terminat setul de misiuni de la barman,nu mai stiu cum se numea setul,si de atunci nu mai am misiuni..In prezent am lvl 28,si am 1 misiune..La un vecin de-al meu dupa ce a terminat setul de misiuni de la lvl 24 i-a aparut o foaie langa indian si un personaj nou...Mie nimic...De ce? Precizez ca am facut toate misiunile secrete posibilie,iar questgiver-u nu imi da nimic

Pentru a aparea acea foaie cu misiuni repetabile, trebuie sa termini setul de misiuni la drum intr-o noua aventura, daca nu mai ai nimic in salon, inseamna ca trebuie sa mergi la micul vultur, il gasesti in primul sector din dreapta jos.
 

DeletedUser25456

Guest
Pentru a aparea acea foaie cu misiuni repetabile, trebuie sa termini setul de misiuni la drum intr-o noua aventura, daca nu mai ai nimic in salon, inseamna ca trebuie sa mergi la micul vultur, il gasesti in primul sector din dreapta jos.

Am incercat..am dat click pe el si apar 6 misiuni,dar eu am lacat pe toate
 

DeletedUser

Guest
Am incercat..am dat click pe el si apar 6 misiuni,dar eu am lacat pe toate

Daca nu ai nimic din setul de incepator in inventar, inseamna ca nici nu ai inceput misiunea.
Vezi la saloon daca ia misiunea La drum intr-o noua aventura.
Daca nu o ai, trebuie sa termini intai Inima de foc, asta apare la waupe.
 

DeletedUser

Guest
Posibil sa fie o errorare, ceea ce e putin probabil. Ai terminat toate misiuniile de la salon?
 
Sus