Nu stiu de ce ma ataca

  • Autor subiect DeletedUser24207
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24207

Guest
Salut!!!
Am o problema. Nu sunt membru al unui oras, nu am o recompemsa pusa pe capul meu, dar nu stiu de ce sunt atacat intruna...
Va rog sa ma ajutati.:blink::blink::blink:
 

DeletedUser24207

Guest
nu am recompensa pe capul meu
si nu pot ataca pe nimeni
 

DeletedUser2041

Guest
habar nu am cum

Daca te uiti la tine la profil scrie clar: Status Cautat, deci ai recompensa. De asta poti fi atacat fara oras, pana pierzi recompensa.

@recfree

Poti fi atacat fara oras doar daca ai recompesa. In ultimele updateuri s-a modificat conditia la fort, poti participa fara oras - duelul este la fel.
 

DeletedUser24207

Guest
pai si atunci de mia dat respectivul 2 dueluri unul dupa altul la interval de cateva ore fara sa am nici o recompensa pe capul meu?
ca atunci cand vizionez raportul nu stie ca (dupa ce a castigat el) respectivul castiga (fara sa scrie ca a incasat banii dupa vreo recompensa inexistenta)
 

DeletedUser2041

Guest
pai si atunci de mia dat respectivul 2 dueluri unul dupa altul la interval de cateva ore fara sa am nici o recompensa pe capul meu?
ca atunci cand vizionez raportul nu stie ca (dupa ce a castigat el) respectivul castiga (fara sa scrie ca a incasat banii dupa vreo recompensa inexistenta)

Recompensa poate fi pe viu sau mort. Daca ai recompensa pe mort, trebuie sa te lesine pentru a incasa recompensa.
Este normal cat timp nu lesini sa te poate duela si de 100 de ori.
Am verificat contul tau si ai recompensa, asa cum ti-am spus si inainte. De aceea poti fi duelat.
 

lord ion

West Marshal
pai si atunci de mia dat respectivul 2 dueluri unul dupa altul la interval de cateva ore fara sa am nici o recompensa pe capul meu?
ca atunci cand vizionez raportul nu stie ca (dupa ce a castigat el) respectivul castiga (fara sa scrie ca a incasat banii dupa vreo recompensa inexistenta)

recompensele sunt de doua feluri: viu sau mort.
daca ai recompensa pusa pe "mort" va incasa banii atunci cand vei lesina.
si ai scapat si de dueluri dupa aia, pana cand va pune cineva o noua recompensa pe capul tau. sau de craciun daca vei deschide inainte calendarul lutheran.

scuze Iulian, nu vazusem raspunsul tau :)
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus