Obiecte la Duel

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE: Obiecte la duel
DESCRIERE SUGESTIE: Toți dueliștii sau celor axați pe duel sau trezit la un moment dat ca nu au iteme și că nici bani nu au așa ca am venit cu o idee să primim iteme la duel.
O să primim iteme daca - am câștigat duelul
- nivelul duelului nostru e mai mic decât cel al adversarului
O să primim iteme din inventarul adversarului ( nu itemele cu care este echipat cele ce le are în inventar și doar cele ce pot fi licitabile ) după urmatorul criteriu:
Să zicem ca diferența dintre nivele este de 2 , noi o să primim un item din inventarul lui care are prețul de cumpărare de diferența nivelului x 100 $ astfel noi o sa primim un item care are prețul maxim de cumpărare de 200 de dolari și este cuprins intre 200 și 100 de dolari.
Dacă sunt mai multe iteme cu o valoare cuprinsă intre 200 și 100 de dolari calculatorul va alege la intâmplare un item, daca nu are nici un item care are valoarea cuprinsă intre 200 și 100 calculatorul va alege itemul care are cea mai apropiata valoare de cumparare de 100 de dolari.

AVANTAJE sunt ptr orice duelist dar in special ptr dueliști care de abia incep astfel ei nu vor trebui sa facă misiuni sau munci ptr iteme , ei doar se vor duela.
Și cei care au nivel mic de duel și sunt atacați de cei mari , dacă câștigă duelul vor primi iteme ce îi vor ajuta sau nu .
DEZAVANTAJE: sunt ptr muncitori care au un nivel mare , dar au și un avantaj dacă te atacă cineva cu un nivel mare de duel mai mare decât al tău și îl bați vei lua și tu niște iteme .

thewestz.png

Îmi pare rău dacă gasiți greșeli de ortografie și sper să vă placă ideea.
http://img404.imageshack.us/i/thewestz.png/
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece celor care nu le plac duelurile ar fi atacati :) continu si la un moment dat ar raman cu inventarul gol :) oricum si duelistii ai munci care le dau bani :)
 

DeletedUser

Guest
Dacă esthi atacat in continu o data shi o data nivelul duelului adversarului va fi mai mare ca al tau shi atunci nu va primi iteme ( shi nu vei ramane cu inventarul gol e imposibil, ca ai iteme scumpe de 1000 de dolari diferenta tre sa fie de 10 nivele ca sa tzil ia shi sa nu uitam ca itemele de pe tine nu le poate lua )
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus