Obiectele din joc - Modificarea preturilor si cerintelor de nivel

DeletedUser2041

Guest
tggu.png


Nu era corect "pinten" ?

Pinten da... corectam
 

DeletedUser19540

Guest
Iteme noi

Iulian , itemele noi adăugate pot pica la munci sau vor apărea la negustorul ambulant? Mă refer aici doar la cele ce se pot cumpăra din orașe, nu și la cele de la SHOP care evident că nu .
 

DeletedUser2041

Guest
Iulian , itemele noi adăugate pot pica la munci sau vor apărea la negustorul ambulant? Mă refer aici doar la cele ce se pot cumpăra din orașe, nu și la cele de la SHOP care evident că nu .

Probabil au fost adaugate si in lista de drop de la munci. Nu am o astfel de lista la dispozitie sa iti spun precis.
 

DeletedUser25625

Guest
dar au bagat iteme noi si la magazin mie deja imi place(la inceput nu mia placut)
 

DeletedUser

Guest
e un update pt. popor, boierii din cand in cand mai au si de suferit, stati linistiti ca or sa apara iteme pt. care sa platiti sa fiti mai buni, inno traieste, noi ne distram, viata merge mai departe.
o sa va treaca supararea si noi toti daca vrem sa ne jucam in continuare o sa ne adaptam
 

DeletedUser19531

Guest
Va rog corectati si completati anuntul oficial, multumesc.
 

DeletedUser

Guest
Imi place update-ul pe o parte deoarece au adaugat iteme noi , dar , pe de alta parta nu-mi place pentru ca gen daca erai "axat" pe motrica puteai sa cumperi ~lvl 30 steston +esarfa acum trebuie sa astepti level-ul 90 respectiv 100 ceea ce e absurd pentru ca n-am vazut alte iteme sa "inlocuiasca" aceste iteme :))) si multe altele...aveam in plan sa cumpar anumite iteme sa ma trec full comert dar acum cu item level-ul FOARTE crescut sufletul :)
 

DeletedUser11724

Guest
eu unul nu ma plang. updatul e foarte bun. cine a avut noroc si a ramas cu itemele mari pe el bravo lui sanatate. odata si odata tot va trebui sa le schimbe.ce ma supara sa zic asa e faptul ca nu s-a anuntat nimic. a fost raporul de comunitate in care se vorbea de un viitor apropiat .adica totusi updaturi mari ca acesta nu se fac pe ascuns pana acum era postat frumos un anunt pe pagina principala care ducea la un topic in forum in care era anuntat update-ul. acum nu exista acel topic.
 

DeletedUser12588

Guest
Bonusul primei cumparari de pepite(Vei primi permanent inca o runda gratuita dupa ce vei cumpara odata pepite )

Daca iau 100 pepite,mai primesc inca 100 ?
 

DeletedUser19531

Guest
Bonusul primei cumparari de pepite(Vei primi permanent inca o runda gratuita dupa ce vei cumpara odata pepite )

Daca iau 100 pepite,mai primesc inca 100 ?

Se primeste o runda gratis la circ, permanent(o sa ai doua runde pe zi).

Trebuie sa cumperi minim 200 de pepite ca sa primesti runda gratis la circ.
 

DeletedUser21021

Guest
Frumos update.
Un BOOM mare, foarte multe iteme dintr'o data. Parerea mea, era mult mai bine daca erau introduse treptat, dar macar se pot obtine fara pepite :)
 

DeletedUser12588

Guest
Se primeste o runda gratis la circ, permanent(o sa ai doua runde pe zi).

Trebuie sa cumperi minim 200 de pepite ca sa primesti runda gratis la circ.

daca cumpar 450 pepite, pe langa runde gratis la circ pot sa aleg ce vreau eu din cele 5 obiecte? sau iti pica aleator ceva dintre ele?
 

DeletedUser20819

Guest
Itemele noi, astea cu aura, pica la fel ca restul? adica la munci si cufere?
 
Sus