Obiectele din joc - Modificarea preturilor si cerintelor de nivel

DeletedUser

Guest
Poate sa-mi spuna cineva , ce s-a intamplat cu acest joc ?!
Toate obiectele au alte bns. alte lvl. , au aparut caractere bugate .
o.o !!!
Pe chat deja o gramada vor sa se lase .
 

DeletedUser22039

Guest
De asta eram si eu curios , cred ca s-a bagat un update nou definitiv la aceste iteme .. I like .<3W
 

DeletedUser

Guest
Da ? " like " ?
Bun , pe colorado , sunt caractere de lv. 20-50 , care au itm de 110 etc.
Deci , sa vedem noi , noua generatie de duelisti .
Totul s-a dus de rapa .
 

DeletedUser

Guest
Eu la 67 am colier de 110 si palton de 90 ...da nici ca le dau jos o.o.

Repet :
Deci , sa vedem noi , noua generatie de duelisti .
De acu duelurile ...o sa fie total altfel ..
 

DeletedUser22039

Guest
Hmm , ori o fi un bug ... ori -.- Eu sper sa ramana bonusurile , lvl-ul nu ma intereseaza ..
 

DeletedUser

Guest
Am depus tiket (nu cred ca sunt singurul) , si se pare ca a fost marit lvl + bns. .
Noroc de cei cu lv. peste 80 ...de acu v-or fi invincibili o.o .
 

DeletedUser

Guest
Eu la 67 am colier de 110 si palton de 90 ...da nici ca le dau jos o.o.

Repet :
Deci , sa vedem noi , noua generatie de duelisti .
De acu duelurile ...o sa fie total altfel ..

Nu poti echipa/dezechipa nimic cat ai acele iteme pe tine. Sa fie inteles.
 

DeletedUser25025

Guest
S-A FACUT UPDATE !

http://tw-db.info/?strana=welcome


S-a anuntat mai de mult un mic update dar nu a fost implementat in totalitate pe server. Acum...


Ps: Analizati toate itemele,obiectele la pret,bonus si lvl si o sa vedeti ca majoritatea s-au schimbat. Pe langa asta,unele iteme nu le mai putem purta si s-au adaugat si altele.
 

DeletedUser22039

Guest
nu e nici un bug!
S-au ridicat atat bonusurile cat si lvl+costul acestor iteme !

ma refeream aia de lvl 30 sa puna itm de 100 de ex , cum a zis domnul de mai sus . Pe mine ma incanta bonusurile astea ridicate , daca stau sa fac un calcul cu itemele potrivite as putea intrece set bonusu doc / freeman :-?
 

DeletedUser

Guest
A calculat cineva pe serverul Colorado .
Si cu aceste seturi noi , a depasit cu MULT cele vechi (frank ; doc ) .

CEL MAI HAOTIC UP. :mad:
 

DeletedUser14746

Guest
ma refeream aia de lvl 30 sa puna itm de 100 de ex , cum a zis domnul de mai sus . Pe mine ma incanta bonusurile astea ridicate , daca stau sa fac un calcul cu itemele potrivite as putea intrece set bonusu doc / freeman :-?

seturile de arma de foc t/f (doc/frank/chinga) pot fi depasite!
Pe r/r setul freeman nu poate fi depasit ;)
 

DeletedUser

Guest
Deci sa inteleg ca acum ca poti purta iteme de level oricare doresti si ca itemul odata echipat nu il mai poti dezechipa ? De ex daca esti duelist si sa zicem ca prin absurd vrei sa muncesti 1 ora la comert si vrei pdm multe numai poti echipa haine peste acela care au item level mai mare ca al tau ?
 

DeletedUser

Guest
Nu , ai inteles gresit.
Am avut inainte de Update obiecte pe noi.
Cand a "venit" update-ul , acestor iteme li sa marit nivelul .
 

DeletedUser2041

Guest
Deci sa inteleg ca acum ca poti purta iteme de level oricare doresti si ca itemul odata echipat nu il mai poti dezechipa ? De ex daca esti duelist si sa zicem ca prin absurd vrei sa muncesti 1 ora la comert si vrei pdm multe numai poti echipa haine peste acela care au item level mai mare ca al tau ?

Cred ca au omis problema cu itemele deja echipate si pentru care nu ai nivelul necesar. Banuiesc ca vor corecta lucrul asta in curand.

Cine are probleme si nu poate dezechipa sa depuna un tiket.
 

DeletedUser

Guest
Cel putin de eram si noi instiintati , sa ne pregatim .
Cel putin , cand intrasem eu , erau niste subiecte pe chat ... :/
 

DeletedUser

Guest
o intreare scurta: bonusurile seturilor se modifica, sau raman cu o gaura de nu stiu cati "kk" ?
 

DeletedUser23171

Guest
Ati stricat jocul si astfel veti pierde enorm de multi jucatori . Pentru ce au mai donat bani sa obtina seturi , pentru ce am pierdut timpu sa obtinem seturi ( doc , frank , etc ) ca sa pot fi depasite de lucruri care le faci intr-o ora .

Sa fim seriosi , fie mariti bonusurile la seturi , fie pierdeti pepitari si asa jocul nu mai are viata lunga . Cel mai PRAF update , de ce ? Pentru ca e un dezechilibru total , de ce au mai bagat unii sute sau chiar mii de pepite?

Bonusurile de la noile iteme sunt absurde , si sa nu mai vorbesc de culori care si in Paint le faci mai bine .
Nu era de ajuns ca se fac tombole la 2-3 luni , acuma itemele de la tombole nici nu mai au valoare . Foarte frumos ... Un update marca INNO, ma mir ca itemele noi nu au fost puse inca la shop cu pepite .

Bafta la joc , dar l-ati stricat . Cat era de frumos si cat de varza a ajuns .

Mai bine nu mai bagati iteme noi era bine cum era inainte
 
Sus